02145323 02191004043

تور کیش

با تور کیش ارزان هم سفرتان کم‌هزینه نیست

حتی رزرو یک هتل 3 ستاره ارزان هم چندان سفرتان را به کیش کم‌هزینه نمی‌کند. هزینه‌ها در این جزیره بالاست. هرچقدر که برای تور کیش از تهران هزینه بپردازید، بیشتر از آن را در خود جزیره بابت کرایه تاکسی، غذا، تفریحات، اجاره خودرو و موارد دیگر خرج می‌کنید. به همین دلیل اختلاف قیمت چند صد هزار تومانی تورها با یکدیگر چندان تفاوتی در هزینه کلی سفرتان ایجاد نمی‌کند. اما همین مقدار اختلاف تاثیر زیادی روی کیفیت تور دارد. پس چندان درگیر رزرو تور کیش با هتلی کم کیفیت اما قیمتی ارزان‌تر نباشید. به‌جای آن، هزینه‌هایتان را در خود جزیره کاهش دهید.

تأثیر روز و ساعت بر تکمیل ظرفیت پرواز کیش

معمولاً پروازهای ظهر و به‌خصوص پروازهای نزدیک به ساعت تحویل اتاق هتل‌ها (14:00) زودتر از دیگر پروازها پر می‌شوند. (البته در حالت استثنا مانند پیک‌های سفر این موضوع صدق نمی‌کند و تمام ساعت‌های پروازی سریع تکمیل ظرفیت می‌شوند) در ساعت 6:30 صبح نیز کم‌طرفدارترین پروازها وجود دارند. زیرا زمان فرود این پروازها حدوداً 8 صبح است و امکان ورود به هتل مگر با پرداخت نیم شارژ (هزینه اتاق به‌اندازه نصف روز) وجود ندارد. البته ورود به اتاق با پرداخت نیم شارژ فقط در ایام عادی امکان‌پذیر است. در ایام پیک سفر به دلیل پر بودن اکثر اتاق‌ها این امکان در اغلب هتل‌ها وجود ندارد.

پرواز کیش در آخر هفته، دیرتر پر می‌شود

در روز جمعه اغلب مسافران از سفرشان برمی‌گردند. به همین دلیل پروازهای سمت کیش نسبت به روزهای دیگر دیرتر و پروازهای برگشت زودتر پر می‌شوند. همین مسئله به‌صورت بالعکس در پروازهای وسط هفته نیز وجود دارد.

پرواز لحظه آخری کیش به‌ندرت برگزار می‌شود

باتوجه‌به افزایش تعداد مسافرها در سال‌های اخیر و پرشدن صندلی‌ها، پرواز لحظه آخری کیش به‌ندرت برگزار می‌شود. همچنین قیمت بلیت پرواز نیز با توجه به تعیین نرخ مصوب، چندان فرقی با دیگر زمان‌ها ندارد. به همین دلیل به‌جای یافتن تور لحظه آخری کیش، به دنبال زمان مناسب رزرو تور جهت جلوگیری از مواجه‌شدن با مشکل تکمیل ظرفیت پرواز در تاریخ سفرتان باشید.

چند روز قبل از سفرتان باید تور کیش را رزرو کنید؟

باتوجه‌به کم‌بودن مسافر در ایام عادی مانند تابستان، می‌توانید 7 الی 10 روز جلوتر از زمان سفرتان نسبت به رزرو تور کیش اقدام کنید. اما در عید نوروز و فصل زمستان، تعداد سفرها به کیش افزایش پیدا می‌کند. در این ایام بایستی حداقل یک ماه قبل از زمان سفرتان نسبت به رزرو تور گردشگری کیش اقدام کنید تا به مشکل تکمیل ظرفیت تورها مواجه نشوید.

شرایط ایام مختلف سال برای رزرو تور کیش چگونه است؟

جزیره کیش در ماه‌های مختلف از لحاظ قیمت تورهایش، آب‌وهوا و شلوغی شرایط مختلفی دارد. به همین دلیل قبل از سفر باید از شرایط جزیره در زمان سفرتان، مطلع شوید. البته بد نیست اگر اوضاع دیگر ماه‌های سال را نیز بررسی کنید.

فروردین؛ شلوغ‌ترین ماه سال

تا 15 فروردین جزیره کیش شلوغ و تور آن نیز گران‌تر از تمامی روزهای دیگر سال است. همچنین ایام 21 الی 24 فروردین به دلیل مقارن شدن با عید فطر، جزیره شلوغ و تور کیش نیز گران می‌شود. از نظر آب‌وهوایی نیز در طول روز گرمای آزاردهنده‌ای را حس نمی‌کنید. جزیره در شب‌ها نیز هوای خنک و مناسبی برای قدم زدن دارد.

اردیبهشت؛ آخرین فرصت برای تجربه هوایی خنک

توجه داشته باشید که اردیبهشت آخرین فرصت شما برای تجربه سفر به کیش در هوایی مناسب است. پس از آن، هوا تا پاییز به‌شدت گرم می‌شود.

خرداد، تیر و مرداد؛ توری ارزان در گرمای سوزان

با توجه‌ به گرمای هوای این ایام، تعداد سفرها و قیمت تور کیش سپهران سیر باستان کمتر از ماه‌های پیش می‌شود؛ آب و هوای گرم جزیره در این فصل مناسب برای شب‌گردی، تفریح‌های آبی و گردش در پاساژ‌های کیش است. تیر و مرداد به دلیل برگزاری جشنواره سالیانه کیش، فرصت مناسبی برای سفر در این فصل محسوب می‌شوند. روزهای 14 و 15 و 28 خرداد، 5 تیر نیز تعطیلات مناسبی برای سفر وجود دارد.

شهریور؛ آخرین فرصت استفاده از تعطیلات تابستانه

شهریور و به خصوص نیمه دوم این ماه، آخرین فرصت سفر به جزیره برای خانواده‌های دارای محصل یا دانشجو است. به همین دلیل قطعاً با افزایش نرخ تور کیش مواجه هستیم؛ اما به قیمت پاییز و زمستان نمی‌رسد.

مهر، آبان و آذر؛ شروع تدریجی خنک‌شدن هوا

آب‌وهوای کیش در پاییز به‌تدریج خنک و قیمت تور کیش نیز بیشتر می‌شود. شلوغی جزیره نیز به‌اندازه شهریور یا زمستان نیست. اما قیمت‌ها از زمستان کمتر است. اگر قصد داشتید تا در این ایام به کیش بروید می‌توانید از تعطیلی‌های 2 مهر، 11 مهر و 26 آذر استفاده کنید. در صفحه تور کیش پاییز 1403 تورهای مناسبی برای ایام تعطیلات وجود دارد.

دی، بهمن و اسفند؛ بهترین زمان سفر به کیش

قیمت تور کیش زمستان به دلیل هوای بسیار خوب جزیره و افزایش شدید تعداد مسافر بیشتر از پاییز و تابستان است. این افزایش قیمت‌ها روزهای 25 دی، 9، 22 بهمن برای این بخش بعد از بهمن ماه درست شود باتوجه‌به تعطیلی‌ها بیشتر نیز می‌شود. البته در دی ماه به دلیل وجود امتحانات دانش آموزان و دانشجویان، قیمت این تور افزایش نمی‌یابد. همچنین در روزهای 10 تا 22 اسفند قیمت‌ها کمی نسبت به روزهای دیگر زمستان کاهش پیدا می‌کند.


در جزیره کیش، جا با جا فرق دارد!

بخش توریستی کیش در شرق آن (بین پلاژ خانم‌ها تا ساحل مرجانی) است. طبیعتاً اکثر هتل‌ها، مراکز خرید و مکان‌های تفریحی کیش در این منطقه قرار گرفتند. در غرب کیش چندان هتل زیادی وجود ندارد. اما برای یکسری از افراد که قصد نزدیکی به دهکده المپیک کیش یا اقامت در هتل ترنج را دارند منطقه مناسبی است.

انتخاب منطقه مناسب برای اقامت در شرق کیش

یکسری از هتل‌ها مانند شایان، داریوش، آبادگران، سیمرغ و مارینا پارک در نوار ساحلی قرار گرفتند. به همین دلیل حداکثر 5 دقیقه فاصله تا دریا و ساحل دارند. حتی برخی از اتاق‌هایشان نیز دارای چشم‌انداز رو به دریا است. اما با اقامت در این هتل‌ها بایستی مسیر 10 الی 15 دقیقه‌ای را برای دسترسی به مراکز خرید کیش طی کنید. مراکز خرید و بازارهای معروف این جزیره شامل مراکز تجاری کیش و پانیذ؛ بازارهای مروارید، زیتون، ونوس، پردیس و مریم می‌شوند. با اقامت در هتل‌های نزدیک اسکله چوبی یا میدان پردیس می‌توانید با 5 دقیقه پیاده‌روی به این مراکز دسترسی داشته باشید.

از فرودگاه تا هتل؛ نکات مهم درباره ترانسفر تور کیش

ترانسفر تور کیش به‌صورت رایگان و با یک وسیله حمل‌ونقل مناسب شما را از فرودگاه تا هتل همراهی می‌کنند. راننده ترانسفر با یک ون به پارکینگ فرودگاه می‌رود و منتظر مهمان‌های هتل در یک یا دو پرواز می‌ماند. پس از خروج از فرودگاه، می‌توانید ترانسفر هتل را پیدا کنید. اصولاً نام هتل بر روی خودرو درج شده است. پس از یافتن ترانسفر می‌توانید با ارائه نام و نام خانوادگی یا ووچر هتل سوار ماشین شوید. فقط توجه داشته باشید که هیچ‌کدام از هتل‌های کیش، ترانسفر از ساعت 23:00 تا 7:00 ندارند. در صورت فرود پروازتان در این ساعت می‌توانید با استفاده از تاکسی به هتل بروید.

امکان استفاده از تاکسی‌های کیش به‌جای ترانسفر

در جزیره کیش تاکسی‌ها در دو شیفت 12 ساعته مشغول به فعالیت هستند. تعدادشان به‌قدری زیاد است که نهایتاً بعد از 1 یا 2 دقیقه می‌توانید یک تاکسی پیدا کنید. تقریباً کرایه آن‌ها بین 35 تا 60 هزار تومان است.

ترانسفر تور کیش، نهایتاً 5 دقیقه منتظر شما می‌ماند

راننده ترانسفر از زمان پرواز مهمان‌های هتل اطلاع دارد. پس از فرود هواپیما و سوارشدن مسافرها حرکت می‌کند. پس سریعاً به ون مراجعه کنید و مشغول خرید از مغازه‌های داخل فرودگاه نشوید. ترانسفر نهایتاً 5 دقیقه منتظر شما می‌ماند و برای معطل نشدن باقی مسافرها، حرکت می‌کند. ترانسفر بعدی نیز حدوداً بین 45 دقیقه تا 1 ساعت بعد می‌آید.

رزرو تور کیش به‌ صورت تلفنی چه مزایایی دارد؟

یکی از دلایل اینکه برخی از افراد، رضایت چندانی از تورکیش ندارند، عدم استفاده از مشاوره توسط افراد متخصص است. در حال حاضر خیلی از تورها به‌صورت آنلاین به فروش می‌رسد. با اینکه رزرو آنلاین تور کیش، سرعت را افزایش می‌دهد؛ اما چگونه می‌توان با نداشتن اطلاعات کافی درباره هتل‌ها و پروازها، تور مناسبی را برای سفری لذت‌بخش رزرو کرد؟ در این مواقع نیازمند به کمک و استفاده از تجربه و دانش متخصصان سفر به کیش هستید. به همین دلیل رزرو تور از طریق تماس تلفنی انتخاب بهتری به‌حساب می‌آید. نحوه رزرو تور از سپهران سیر باستان نیز به همین روش است. کافیست با شماره های   02145323 . 02191004043 . 09023789260 تماس بگیرید تا با کمک مشاورین سفر کیش، هتل و پرواز مناسبی را جهت رزرو تور گردشگری کیش انتخاب کنید.

6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC