02145323 02191004043

تور ترکیبی اندونزی

دلیل اختلاف قیمت تورهای بالی چیست؟

تور بالی با پرواز ایرلاین‌های خارجی برگزار می‌شود. بعضی از این پرواز‌ها ۱ توقف و بعضی دیگر ۲ توقف دارند. پروازهای دارای ۱ توقف، گران‌تر از پروازها با ۲ توقف هستند. علت عمده اختلاف قیمت تور بالی از این موضوع ناشی می‌شود.

برگزار نشدن تور بالی با پرواز ماهان

هیچ ایرلاین ایرانی در مسیر تهران – اندونزی فعالیت نمی‌کند. به همین دلیل نرخ پروازهای تور بالی زیاد است. ایرلاین‌های ترکیش، سلام ایر، امارات و قطر در این مسیر پرواز دارند. سلام ایر ارزان‌ترین پروازها را ارائه می‌دهد. پروازهای ترکیش در استانبول، سلام ایر در مسقط، امارات در دبی و قطر در دوحه یک توقف دارند. پروازهایی که از این شهرها مستقیم به بالی بروند شاید حدود ۲۰ میلیون گران‌تر از پروازهای دارای ۲ توقف باشند. پروازهای ۲ توقف، علاوه بر شهرهایی که گفتیم، در شهر جاکارتا نیز توقف دارند. سپس مسافران از جاکارتا با پروازهای داخلی به بالی می‌روند.

رزرو تور ترکیبی بالی فقط با پروازهای خارجی

حتی در صورت برگزار شدن پروازهای ایرانی از تهران به بالی، برای رزرو تور بالی سنگاپور یا سایر تورهای ترکیبی بالی فقط می‌توانید از پرواز‌های خارجی استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره تور ترکیبی بالی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

انتخاب بهترین منطقه بالی برای رزرو هتل

هر کدام از مناطق بالی، مخصوص سبک سفر متفاوتی هستند. برای طبیعت و جنگل گردی یا مدیتیشن منطقه «ابود»، برای حضور در تفریح‌های شبانه و ساحل‌های شلوغ منطقه «کوتا» و «سمینیاک» مناسب هستند. اما برای رفتن به ساحل‌های خلوت و کسب آرامش می‌توانید منطقه «نوسا دوا» را انتخاب کنید. نوسا دوا نسبت به سایر مناطق هتل‌های لوکس و گرا‌ن‌تری دارد.

رزرو هتل‌های ۴ و ۵ به صرفه‌تر از ۳ ستاره است

اغلب هتل‌های ۴ و ۵ ستاره بالی نزدیک به ساحل هستند. گرچه در ظاهر،‌ قیمت تور بالی با رزرو هتل‌های ۴ و ۵ ستاره بالاتر از هتل‌های ۳ ستاره تمام می‌شود و هتل‌های ۳ ستاره بالی نیز از کیفیت خوبی برخوردارند. اما مسئله پنهان، هزینه‌های رفت و آمد از هتل‌های ۳ ستاره تا مناطق گردشگری و ساحلی است. در واقع هتل‌های ۳ ستاره بالی از ساحل دور هستند. در نتیجه برای رفت و آمد به ساحل علاوه بر کرایه تاکسی، باید زمان‌تان را نیز هزینه کنید. اما در صورت رزرو هتل‌های نزدیک ساحل، در صورت نیاز به استراحت می‌توانید به هتل بروید و بدون اتلاف وقت به ساحل بازگردید.

هزینه روزانه سفر در بالی چقدر است؟

طبق بازخورد سایر مسافران در بالی، روزانه حداقل ۷۲ دلار هزینه خواهید داشت. اگر هم بخواهید تفریح‌های زیادی انجام بدهید و یا به مراکز خرید بروید، باید به صورت جداگانه هزینه‌هایتان را محاسبه کنید.

تور بالی ارزان نمی‌شود!

گردشگران در تمام طول سال، تور بالي را برای سفر انتخاب می‌کنند. چرا که آب و هوای بالی در اغلب اوقات سال یکسان است. البته از مهر تا اسفند باران‌های بیشتری در این جزیره می‌بارد و رطوبت هوا بالا می‌رود. در بهار و تابستان نیز رطوبت و بارش‌های باران کم می‌شود. اما این موضوع بر هزینه تور بالی تاثیری ندارد. برای رزرو ارزانترین تور بالی می‌توانید فصل امتحانات دانشجویان و دانش آموزان را انتخاب کنید. چرا که در این ایام، تقاضا برای سفر به بالی کاهش می‌یابد و احتمال رزرو تور ارزان بالی وجود دارد.

عدم امکان رزرو تور بالی لحظه آخری

پاسخ به درخواست ویزا اندونزی بین ۱۵ الی ۲۰ روز کاری طول می‌کشد. به همین دلیل نمی‌توان تور لحظه آخری بالی رزرو کرد. از طرف دیگر به دلیل توقف داشتن پروازهای بالی، امکان رزرو تور بالی لحظه آخری وجود ندارد.

تور ترکیبی بالی و مالدیو

تور ترکیبی بالی و مالدیو، یکی از محبوب ترین تورهای گردشگری است. این سفر به شما این امکان را می‌دهد تا از زیبایی‌های دو جزیره استوایی و متفاوت لذت ببرید. مالدیو، کشوری جزیره‌ای در اقیانوس هند است. این کشور با سواحل زیبا، آب های فیروزه‌ای و ماهی‌های رنگارنگ، بهشت رویایی گردشگران است.

برنامه تور ترکیبی بالی و مالدیو

تور ترکیبی بالی و مالدیو معمولاً به این صورت برنامه ریزی می‌شود که دو یا سه روز اول در بالی سپری می‌شود و سپس به مالدیو می‌روید. در بالی می‌توانید از سواحل زیبا، معابد باشکوه و فرهنگ غنی این جزیره لذت ببرید. پس از چند روز اقامت در بالی، به مالدیو می‌روید. برخی از جاذبه های گردشگری مهم مالدیو عبارتند از:

  • ساحل مصنوعی ماله
  • ساحل حنیف
  • جزیره هول هوماله
  •  و... 
مزایامعایب
امکان تجربه زیبایی‌های دو جزیره استوایی و متفاوتهزینه بالای سفر
لذت بردن از سواحل زیبا، معابد باشکوه و فرهنگ غنینیاز به برنامه‌ریزی دقیق
امکان تجربه فعالیت‌های متنوعی مانند موج‌سواری، غواصی و ماهیگیریاحتمال مواجهه با شرایط آب و هوایی نامساعد در مالدیو

جدول مقایسه مزایا و معایب تور ترکیبی بالی و مالدیو 

نکات مهم در مورد تور ترکیبی بالی و مالدیو

برای رزرو تور ترکیبی بالی و مالدیو، بهتر است از چند ماه قبل اقدام کنید تا بتوانید بهترین قیمت را دریافت کنید.

در صورت سفر در فصل های شلوغ، حتماً از قبل هتل و پرواز خود را رزرو کنید.

برای سفر به مالدیو، نیاز به ویزا دارید.

در مالدیو، لباس های مناسب و پوشیده بپوشید.

تور ترکیبی بالی و سنگاپور

این تور به شما این امکان را می‌دهد تا از زیبایی های دو جزیره استوایی و یک شهر مدرن و پیشرفته لذت ببرید. سنگاپور، کشوری جزیره‌ای در جنوب شرقی آسیا است. این کشور با جاذبه‌های گردشگری متعدد، یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در آسیا است.

برنامه تور ترکیبی بالی و سنگاپور

تور ترکیبی بالی و سنگاپور معمولاً به این صورت برنامه ریزی می شود که چند روز اول در بالی سپری می‌شود و سپس به سنگاپور می‌روید.

مزایا معایب 
امکان تجربه زیبایی های دو جزیره استوایی و یک شهر مدرن و پیشرفته هزینه بالای سفر 
امکان لذت بردن از سواحل زیبا، معابد باشکوه، جاذبه‌های مدرن و پیشرفته نیاز به برنامه‌ریزی دقیق 
امکان تجربه فعالیت‌های متنوعی مانند موج‌سواری، غواصی، ماهیگیری و خریداحتمال مواجهه با شرایط آب و هوایی نامساعد در بالی  

جدول مقایسه مزایا و معایب تور ترکیبی بالی و سنگاپور

نکات مهم در مورد تور ترکیبی بالی و سنگاپور

برای رزرو تور ترکیبی بالی و سنگاپور، بهتر است از چند ماه قبل اقدام کنید تا بتوانید بهترین قیمت را دریافت کنید.

  • در صورت سفر در فصل های شلوغ، حتماً از قبل هتل و پرواز خود را رزرو کنید.
  • برای سفر به سنگاپور، نیاز به ویزا دارید.

خرید تور بالی از سپهران سیر

سفر به بالی از آن خاطرات ناب و بی‌نظیری می‌شود که تا همیشه در ذهن‌تان می‌ماند. ما در سپهران سیر در کنار شما هستیم تا تجربه‌ای فوق‌العاده را با تور بالی برای‌تان رقم بزنیم. پس اگر برای مسافرت به این جزیره بهشتی مصمم هستید، با ما تماس بگیرید و تور خود را برای بهترین زمان ممکن رزرو کنید. بار و بندیل ببندید و آماده یکی از بهترین سفرهای زندگی‌تان شوید. 


6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC