02145323 02191004043

تور آلانیا نوروز 1403

تور آلانیا نوروز 1403 | سپهران

تورهای آلانیا نوروز 1403 🌺 جهت خرید و یا رزرو آنلاین آفرها و تورهای لحظه آخری آلانیا نوروز 1403 با آژانس هواپیمایی سپهران✈️ همراه شوید.

چرا تور آلانیا نوروز 1403 سپهران

تور آلانیا یکی از پر طرفداران ترین تورها بوده که طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. از ویژگی های بارز و مهم تور آلانیا ترکیه نوروز 1403 می توان به هریک از موارد زیر اشاره کنیم:

برگزاری تور آلانیا به صورت هوایی و زمینی
عدم دریافت ویزا برای سفر به ترکیه


به هنگام خرید تور لحظه آخری آلانیا این مورد را هم مد نظر داشته باشید که ممکن است چند ساعت بعد از خرید این بلیط پرواز شما باشد که باید حتما به این گزینه دقت کافی کنید زیرا ممکن است آمادگی لازم را نداشته باشید.

تور لحظه آخری آلانیا نوروز 1403

در واپسین روزهای مانده به آغاز تور آلانیا اگر حجم مسافران افزایشی مداشته باشد آژانس هواپیمایی اقدام به فروش تور آلانیا بصورت به صورت لحظه آخری میکنند. این تورها با ارزان ترین قیمت تور آلانیا نوروز 1403 و با بالاترین کیفیت عرضه می شوند.

تور هوایی آلانیا نوروز 1403

اگر دوست دارید با هواپیما به آلانیا بروید باید با ایرلاین های خارجی چون پگاسوس از فرودگاه امام خمینی تهران تا فرودگاه قاضی پاشا آلانیا به صورت مستقیم بروید. و این ساده ترین راه برای سفر به آلانیا است اما اگر بخوتهید با ایرلاین های داخلی عازم آلانیا شوید باید همان رویه ترانسفر زمینی به آنتالیا را در پیش بگیرید و سپس باز هم بصورت زمینی به آلانیا بروید.

تور آلانیا از سایر شهرها نوروز 1403

تور آلانیا از تهران، شیراز، اصفهان، مشهد و تبریز از رایج ترین تورهایی هستند که در سراسر ایران برگزار میشوند و اگر ساکن دیگر استان ها و شهرستان های کشور هستید به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که حتما روی آژانس سپهران سیر باستان به عنوان کارگزار تور آلانیا حساب ویژه ای باز کنید.

تور آلانیا نورو 1403

با آمدن بهار در اینجا مردمان ایران، آذربایجان، و بخشی از مناطقی که در تعطیلات نوروزی هستند با تور آلانیا فروردین 1403 عازم این شهر می شوند و سر انجام آلانیا بعد ازگذراندن دو فصل با میزان گردشگری پایین بار دیگر شاهد جمعیت زیادی از توریست ها می شود.


قلعه آلانیا را کاوش کنید .
به تاریخ بندر آلانیا بپردازید.
سوار آلانیا تلفریک شوید. Teleferik به سمت ساحل کلئوپاترا می رود. ...
سفر با قایق. ...
خورشید را در ساحل کلئوپاترا تماشا کنید
در غار دیم به زیر زمین بروید. ...
رفتینگ و گشت و گذار در کانیون کوپرولو.
هتل Anjeliq House Boutique، Cimen Hotel و Sirius Deluxe Hotel نظرات بسیار خوبی از مسافران در آلانیا در رابطه با نمای اتاق دریافت کردند.
مطابق آمار ثبت شده آلانیا 12 درصد ارزان تر از آنتالیا است.
در طول روز می توانید دمای بسیار مطلوبی را انتظار داشته باشید. میانگین حداکثر دمای روز در حدود 21.0 درجه سانتیگراد (69.8 درجه فارنهایت) است. اگر از تماشای آسمان آبی لذت می برید و عاشق خورشید هستید، این زمان عالی برای رفتن به آلانیا با 218 ساعت آفتاب است. آوریل به عنوان یکی از بهترین ماه ها برای سفر به آلانیا شناخته می شود.
بیشتر
سوالات متداول
نتالیا به فرودگاه و مکانهای باستانی Perge ، Aspendos ، Phaselis ، Termessos و Side نزدیکتر است. آلانیا کوچکتر است و ساحل هر یک از آلانیا (به سمت آناموریون) توسط گردشگران بسته اروپای غربی خراب نشده است.
سریعترین راه برای رسیدن از آنتالیا به آلانیا تاکسی است که هزینه آن 650 800 - 800 ₺ است و 1 ساعت و 27 دقیقه طول می کشد.
آلانیا به دلیل موقعیت بیشتر در شرق بسیار گرمتر از بدروم است و به همین دلیل فصل تابستان طولانی تری دارد. ... در مقایسه ساحلی بین بدروم و آلانیا ، آلانیا برنده است. در حالی که بدروم چندین سواحل شگفت انگیز در نزدیکی خود دارد ، آلانیا دارای سواحل عمومی عالی در داخل شهر است
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC