02145323 02191004043

هتل اکچوآل لایف استانبول

هتل اکچوآل لایف استانبول
actuel life hotel Hotel istanbul
درجه هتل:
استانبول

هتل اکچوال لایف استانبول هتلی 4 ستاره در جاده دولاپ دره در  منطقه شیشلی استانبول میباشد . که از موزه نظامی استانبول و نیز از موزه آتاتورک استانبول فاصله کمی دارد. همچنین این هتل از فرودگاه بین المللی استانبول 31 کیلومتر فاصله دارد که از طریق شاتل فرودگاهی قابل دسترسی است.

از امکانات این هتل میتوان به اینترنت رایگان و نیز پارکینگ اختصاصی اشاره کرد که هر دو به صورت رایگان در اختیار مسافران قرار داده میشود.

قابل ذکر است ورود حیوانات خانگی به این هتل ممنوع نمیباشد.

همچنین اتاق چمدان برای نگهداری وسایل و بارهای مسافران در لابی دایر گردیده است.

انواع اتاق‌های موجود در داخل هتل اکچوال لایف استانبول عبارت‌اند از اتاق دوبل، اتاق سینگل و اتاق تریپل. همه‌روزه اتاق‌ها به‌طور مرتب نظافت می‌شوند. اتاق‌های موجود در داخل این هتل شامل بالکن بوده و در واحدهای اقامتی می‌توانید از سیستم تهویه مطبوع هوا، تلویزیون و حمام اختصاصی بهره‌مند شوید. یخچال و مینی بار نیز همراه با کتری برقی در داخل تمامی واحدها تعبیه‌ شده است. سایر امکانات ارائه‌شده در داخل اتاق‌ها عبارت‌اند از مینی بار، اتو، سیستم سرمایشی و گرمایشی، یخچال، میز کار، تلویزیون و تلفن.

استعمال سیگار در داخل اتاق‌ها ممنوع است و مسافران سیگاری باید به محل مشخص‌شده بروند.

امکانات هتل:

دسترسی برای سالمندان و معلولان / رفت و برگشت به فرودگاه (با هزینه)/ اینترنت رایگان / پارکینگ رایگان / ورود حیوانات خانگی ممنوع / آسانسور/ صندوق امانات / نظافت روزانه / تهویه مطبوع / تلویزیون
امکانات و خدمات هتل اکچوآل لایف استانبول ‌
رستوران ورود حیوانات تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق سشوار پذیرش 24 ساعته یخچال سرویس فرنگی
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC