02145323 02191004043

هتل سیام الگانس آنتالیا

هتل سیام الگانس آنتالیا
siam elegance hotel Hotel antalya
درجه هتل:
آنتالیا
 

هتل سیام الگانس ریزورت و اسپا یکی از هتل های ۵ ستاره آنتالیا، در کشور ترکیه است که با ارائه خدمات رفاهی و تفریحی متنوع سعی در فراهم کردن اقامتی راحت و به یاد ماندنی برای مهمانان دارد. این هتل در منطقه بِلِک واقع شده و خدمات آل (All) ارائه می دهد. نزدیک بودن هتل Siam Elegance Hotel & Spa Antalya به جاذبه های دیدنی و مراکز خرید، امکانات رفاهی مناسب و همچنین وجود ساحل اختصاصی از جمله دلایلی هستند که مهمانان این هتل را در سفر به آنتالیا رزرو می کنند. مهمانان می توانند توسط ماشین در کمترین زمان از جاذبه های اطراف دیدن کرده و در داخل هتل نیز با بهره مندی از خدمات رفاهی و تفریحی متنوع اقامتی شیرین و به یاد ماندنی تجربه کنند.

در هتل سیام الگانس ریزورت و اسپا امکانات تفریحی متنوعی در نظر گرفته شده اند تا مهمانان نهایت لذت را از اقامتشان در این هتل ببرند، بدون این که لحظه ای خسته شده و یا حوصله شان سر برود. در این هتل مهمانان می توانند خود را با بازی هایی چون بسکتبال، بیلیارد، والیبال ساحلی، مینی گلف، تنیس در فضای باز و بازی های مختلف در زمین بازی سرگرم کنند. در این هتل بچه ها فراموش نشده اند و برای آن ها نیز زمین بازی مخصوص و کلاب کودکان فراهم شده تا روزشان را با انجام بازی های مختلف و هیجان انگیز سپری کنند. از آن جایی که اکثر گردشگران در فصل تابستان و روزهای گرم به آنتالیا سفر می کنند تا از دریا و ساحل لذت ببرند، در ساحل اختصاصی هتل امکاناتی چون تخت و چتر آفتاب، بار نوشیدنی جات و ارائه خدمات برای انجام ورزش های آبی در نظر گرفته شده اند. در محوطه هتل نیز دو استخر روباز و یک استخر در محیط بسته وجود دارد و در کنار استخرها تخت و چترهای آفتاب تعبیه شده اند تا مهمانان بتوانند استراحت کرده و از حمام آفتاب لذت ببرند.

امکانات و خدمات هتل سیام الگانس آنتالیا ‌
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای خدمات 24 ساعته در اتاق آسانسور نگهداری بچه پارکینگ کافی شاپ خشکشویی صندوق امانات کافی شاپ فضای باز پزشک پذیرش 24 ساعته
استخر سرباز جکوزی استخر ویژه کودکان استخر سرپوشیده
ساحل اختصاصی پارک آبی سونا بیلیارد
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC