02145323 02191004043

هتل گلاروس تفلیس

هتل گلاروس تفلیس
glarros oldtown Hotel tbilisi
درجه هتل:
تفلیس

هتل گلاروس اولد تاون

چرا هتل گلاروس اولد تاون  Glarros OldTown ؟
هتل گلاروس اولد تاون  Glarros OldTown هتلی پنج ستاره و مجهز می‌باشد که در شهر تفلیس قرار گرفته است این هتل از سال 2023 پذیرای مهمانان می‌باشد و از جمله نقاط دیدنی محبوب در نزدیکی شهر قدیمی گلاروس شامل میدان آزادی، تئاتر روستاولی و تئاتر اپرا و باله تفلیس است. نزدیک‌ترین فرودگاه بین‌المللی تفلیس در 15 کیلومتری محل اقامت است و خدمات ترانسفر فرودگاهی با پرداخت هزینه ارائه می‌شود.

خدمات و امکانات هتل گلاروس اولد تاون  Glarros OldTown
گلاروس اولدتاون که در شهر تفلیس واقع شده است، صبحانه بوفه و وای فای رایگان در سراسر ملک ارائه می دهد. این هتل با داشتن میز پذیرش 24 ساعته، رستورانی نیز برای مهمانان فراهم می کند. شما می‌توانید با پرداخت هزینه اندکی از خدمات اتوشویی و خشک شویی هتل استفاده کنید. هتل گلاروس اولد تاون همچنین امکان استفاده از پارکینگ اختصاصی را به صورت رایگان برای مسافران مهیا ساخته تا بتوانند در صورت لزوم از آن استفاده کنند. رستوران این هتل با همه امکانات تمامی وعده هارا را به صورت بوفه باز سرو می‌کند. انواع نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی محلی و وارداتی نیز در بار موجود است. همچنین ین هتل از طریق آسانسور اقامت برای مسافرانی که دارای مشکلات جسمانی هستند یا به‌وسیله ویلچر حرکت می‌کنند، بسیار آسان خواهد بود و اقامتی به‌یادماندنی را تجربه خواهند کرد.

اتاق‌ها و امکانات هتل گلاروس اولد تاون  Glarros OldTown
واحدها دارای تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای، یخچال، کتری، بید، لوازم آرایش رایگان و کمد هستند. حمام خصوصی مجهز به دوش، سشوار و دمپایی است. در این هتل تمامی اتا‌ق‌ها با ملحفه و حوله مجهز شده اند.

انواع اتاق‌ها
اتاق استاندارد کینگ
1 تخت دونفره فوق العاده بزرگ
اتاق دوقلو استاندارد
2 تخت یک نفره
اتاق دولوکس کینگ
1 تخت دونفره فوق العاده بزرگ
اتاق دو نفره دولوکس
2 تخت یک نفره
سوئیت جونیور
اتاق خواب: 1 تخت دونفره فوق العاده بزرگ
اتاق نشیمن: 1 مبل تختخواب شو
اتاق دو نفره - دسترسی معلولین
1 تخت دونفره بزرگ

فاصله هتل تا
- میدان لادو گودیاشویلی 250 متر
- پل صلح 400 متر
- میدان گریگول اوربلیانی 450 متر
- باغ اولین جمهوری گرجستان 500 متر
- پارک 9 آوریل 700 متر
- قلعه ناریکالا 750 متر
- پارک ددائنا 850 متر

امکانات و خدمات گلاروس ‌
رستوران فروشگاه تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای آسانسور رستوران فضای باز پارکینگ کافی شاپ خشکشویی صندوق امانات پزشک پذیرش 24 ساعته بار حمام
کافی نت اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC