02145323 02191004043

هتل بندیس بیچ بدروم

هتل بندیس بیچ بدروم
bendis beach Hotel bodrum
درجه هتل:
بدروم

هتل بندیس بیچ بودروم اقامتگاهی لوکس و ایده آل است. این هتل با ساحل خصوصی و تفریحات آبی خود در میان هتل‌های بودروم می‌درخشد و توجه هر مسافر ترکیه را به خود جلب می‌کند. در یک جمله این هتل هتلی تفریحی است و انواع امکانات سرگرمی وتفریحی را در کنار خدمات و امکانات مورد نیاز برای اقامت را ایجاد کرده است. فرقی ندارد هدفتان تفریحی است یا کاری، اقامت در هتل بندیس بیچ تجربه‌ای است که شاید تا مدت‌ها مشابه‌اش را نداشته باشید.

باشگاه ورزشی، سونا و اسپا بخشی از خدمات تفریحی و سرگرمی این هتل است. پارک آبی، تفریحات عصرگاهی، کلاب کودکان، غواصی، دارت، بیلیار و تنیس روی میز نیز از جمله امکانات و خدمات سرگرمی این هتل است. علاوه بر این امکانات، هتل فضای سبز بسیار زیبایی هم دارد که لوکیشن فوق‌العاده‌ای برای عکس‌هایتان خواهد بود. بندیس مهمانان خردسال خود را فراموش نکرده و برای کودکان زمین بازی مخصوص و کلاب کودکان ایجاد کرده است.

بندیس بیچ به فکر مهمانان سالمند و توانیاب خود هم بوده است و برای این دسته از مهمانان و مهمانانی که از ویلچر استفاده می‌کنند خدمات ویژه ای مانند سرویس های بهداشتی مطابق با سطح و اندازه ویلچر و رمپ ویژه ورودی ایجاد شده است.

امکانات و خدمات هتل بندیس بیچ ‌
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای آسانسور مینی بار رایگان سشوار
استخر سرباز جکوزی باشگاه بدنسازی
ساحل اختصاصی سونا بیلیارد
اینترنت بیسیم رایگان در لابی
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC