02145323 02191004043

هتل گرند پاشا مارماریس

هتل گرند پاشا مارماریس
grand pasa hotel Hotel marmaris
درجه هتل:
مارماریس

این هتل 280 اتاق برای پذیرایی از میهمانان خود را دارد و بازدید شما را تا حد امکان آرامش بخش و لذت بخش میسازد. گرند پاشا یک هتل خانوادگی است که دارای تلویزیون صفحه تخت، تهویه مطبوع و یخچال در اتاق ها است و به راحتی می توانید در طول اقامت خود در ارتباط باشید زیرا دسترسی به اینترنت رایگان برای میهمانان ارائه می شود. خدمات صرافی، پذیرش 24 ساعته، لباسشویی، خشکشویی و اتوکشی نیز امکان پذیر است.

امکانات تفریحی شامل استخر روباز و سر پوشیده، حمام ترکی و اتاق بخار، سونا و ارائه انواع ماساژها میباشد. همچنین تفریحات دیگر در این هتل موسیقی زنده، پینک پنگ، زمین بازی و دارت هستند.

رستوران موجود در این هتل انواع غذاهای بین المللی و ترکی به صورت منویی و سلف سرویس ارائه می دهد. در طول بازدید خود، حتماً یکی از رستوران‌های معروف میگوی مارماریس سری بزنید.

فاصله هتل تا پارک آبی آکوا دریم و پارک آبی آتلانتیس حدود 1.5 کیلومتر، تا قلعه مارماریس 4 کیلومتر و تا پارک ملی مارماریس 12 کیلومتر هست.

امکانات و خدمات هتل گرند پاشا مارماریس ‌
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق آسانسور مینی بار رایگان پارکینگ خشکشویی صندوق امانات سشوار ماساژ پذیرش 24 ساعته یخچال سرویس فرنگی
استخر سرباز استخر سرپوشیده
سونا
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC