02145323 02191004043

هتل گلدن راک بیچ مارماریس

هتل گلدن راک بیچ مارماریس
golden rock beach hotel Hotel marmaris
درجه هتل:
مارماریس

این هتل دارای 225 اتاق می باشد و تلویزیون صفحه تخت، مینی‌بار و تهویه‌ی مطبوع ارائه می‌دهند و آنلاین شدن آسان است و دسترسی به اینترنت رایگان در دسترس است. حمام ها دارای سشوار و مجهز به دوش و وان هستند. میهمانان هنگام اقامت در هتل گلدن راک بیچ به خدمات اتاق و دربان دسترسی دارند. و به عنوان یک راحتی اضافی، پارکینگ رایگان در دسترس میهمانان است. خدمات بیشتر شامل خدمات نگهداری از کودک، کمک پزشکی، سرویس اتاق، خدمات زنگ هشدار، خدمات خشکشویی، آرایشگاه و پزشک هتل است.

استخرهای سرپوشیده و روباز و یک منطقه شنا برای کودکان وجود دارد. همچنین جکوزی، اسپا، سونا، حمام بخار، حمام و ماساژ، تفریح در سرسره آبی و نوشیدنی‌های با طراوت در بار استخر تجربه عالی برای شما رقم خواهند زد. ورزش های داخل سالن شامل سالن بدنسازی، تنیس روی میز، بیلیارد، کالیستنیک و ایروبیک هستند. مکانات تفریحی شامل یک برنامه سرگرمی، یک باشگاه کودکان و یک باشگاه رقص است.

منطقه غذاخوری شامل یک رستوران و یک بار است. همه چیز را می توان رزرو کرد. از جمله مزایای اقامت همه جانبه، پیشنهادهای مختلفی از جمله مجموعه ای از نوشیدنی های الکلی و مینی بار رایگان است. این هتل میان وعده نیز ارائه می دهد. نوشیدنی های غیر الکلی موجود است.

فاصله تا اینجکوم حدود 600 متر، مسجد سیتلر شیرینیر 800 متر، پارک دلفین مارماریس 900 متر، قلعه باستانی مارماریس 1 کیلومتر، فرودگاه دالامان 50 کیلومتر و تا فرودگاه میلاس بدروم 68 کیلومتر می باشد.

امکانات و خدمات هتل گلدن راک بیچ مارماریس ‌
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق نگهداری بچه پارکینگ خشکشویی سشوار پزشک ماساژ پذیرش 24 ساعته یخچال سرویس فرنگی
استخر سرباز جکوزی باشگاه بدنسازی استخر سرپوشیده تنیس
سونا بیلیارد
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC