02145323 02191004043

هتل سی ال ای بیچ بوتیک مارماریس

هتل سی ال ای بیچ بوتیک مارماریس
cle beach boutique hotel Hotel marmaris
درجه هتل:
مارماریس

این هتل که 93 دارد کنار دریا واقع در ساحل دریای اژه، دارای یک منطقه ساحلی خصوصی و یک استخر روباز است و دارای یک بار تراس روی پشت بام با چشم‌انداز دریا و اتاق‌هایی با تهویه مطبوع با بالکن خصوصی است. تمام اتاق ها دارای یخچال و تلویزیون ماهواره ای هستند. گاوصندوق با هزینه اضافی ارائه می شود. هر حمام دارای دوش، توالت و سشوار است. خدمات لباسشویی، خشکشویی و اتوکشی و پارکینگ نیز ارائه می دهد.

هتل دارای منطقه ساحلی خصوصی است و در امتداد خط ساحلی آن صندلی‌های آفتابگیر به همراه چترهای آفتابی فراوانی تعبیه شده‌اند که مسافران می‌توانند ساعت‌ها از وقت اوغات فراقت خود را به نشستن روی آن‌ها و لذت بردن از آفتاب و تماشای منظره فوق العاده دریای اژه اختصاص دهند.

در رستوران این هتل انواع غذاهای لذیذ ترکی برای مهمانان سرو می‌شود و این امکان برای مسافران فراهم شده تا در اتاقک‌های چوبی بسیار زیبایی که در ساحل قرار گرفته اند، وعده‌های غذایی خود را در فضای باز میل کنند. بار تراس هتل نیز با منظره ی زیبای دریا انواع نوشیدنی را ارائه می دهد.

فاصله هتل تا پارک آبی آتلانتیس مارماریس 90 متر، ساحل آموس 240 متر، شهر باستانی آموس 350 متر، پارک آبی آکوا دریم  حدود 600 متر می باشد. تا قلعه مارماریس 1.5 کیلومتر، تا مرکز شهر مارماریس 4 کیلومتر و تا فرودگاه دالامان 95 کیلومتر فاصله دارد.

امکانات و خدمات هتل سی ال ای بیچ بوتیک مارماریس ‌
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق پارکینگ خشکشویی سشوار پذیرش 24 ساعته یخچال سرویس فرنگی
استخر سرباز
ساحل اختصاصی
اینترنت بیسیم رایگان در لابی
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC