02145323 02191004043

هتل بلک بیچ دوگانای آلانیا آنتالیا

هتل بلک بیچ دوگانای آلانیا آنتالیا
beach club doganay Hotel antalya
درجه هتل:
آنتالیا

این هتل ۵ ستاره که در سال ۲۰۱۶ کاملا بازسازی شد، درست در امتداد ساحل دریا واقع شده است و دارای گواهی ستاره ی سبز می باشد. هتل "آل" بیچ کلاب دوگانای ارائه دهنده ی محوطه ی ساحلی خصوصی با پرچم آبی، استخرهای سرپوشیده و روباز و امکانات اسپا است. این هتل دارای اتاق های مجهز به سیستم تهویه ی هوا و تلویزیون ماهواره ای و بالکنی با چشم انداز مستقیم یا غیرمستقیم دریا می باشد.
تمامی اتاق ها دارای کف پارکت بوده و شامل مینی بار، تلفن و گاو صندوق هستند. حمام اختصاصی با سشوار و تلفن در اتاق های استاندارد موجود است. برخی از اتاق ها دارای وان و سایر آنها دارای دوش هستند. اینترنت وای فای رایگان در سراسر هتل موجود می باشد.

صبحانه ی بوفه، ناهار و شام در رستوران اصلی سرو می شود و میهمانان می نوانند علاوه بر این سه وعده از میان وعده ها و چای در طول روز بهره مند شوند. یک رستوران با منوی باز ارائه دهنده ی غذاهای سبک عثمانی، دریایی و ایتالیایی است.
امکانات اسپا شامل سونا، حمام ترک و سالن تناسب اندام است؛ خدمات ماساژ نیز قابل ارائه می باشد. شما می توانید در هتل بیچ کلاب داگانای بازی هایی نظیر بیلیارد، دارت، تنیس و تنیس روی میز را تجربه نمایید. همچنین برای کودکان نیز یک مینی کلاب موجود است.
این هتل دارای ستاره ی سبز تنها ۸ کیلومتر با مرکز شهر آلانیا و مرکز شهر کوناکلی فاصله دارد و در ۵۰ کیلومتری فرودگاه قاضی پاشا و ۱۱۸ کیلومتری فرودگاه آنتالیا قرار گرفته است. مرکز شهر آنتالیا ۱۲۷ کیلومتر با هتل فاصله دارد. پارکینگ اختصاصی رایگان در محل هتل وجود دارد. میهمانان می توانند از تاکسی سرویس رایگان به مرکز شهر آلانیا بهره مند گردند.

امکانات و خدمات بلک بیچ دوگانای آلانیا ‌
رستوران فروشگاه تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای آسانسور پارکینگ کافی شاپ خشکشویی صندوق امانات سشوار ماساژ حمام
استخر سرباز جکوزی باشگاه بدنسازی استخر سرپوشیده تنیس
سونا بیلیارد
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC