02145323 02191004043

هتل د اوبروی دبی

هتل د اوبروی دبی
the oberoi hotel Hotel dubai
درجه هتل:
دبی

  معرفی هتل 5 ستاره اوبروی دبی
هتل اوبروی دبی (The Oberoi Dubai) یک هتل پنج ستاره در دبی در کشور امارات است . 

نزدیک ترین مرکز خرید به هتل اوبروی دبی مرکز تجاری دبی مارینا مال است و این هتل با برج خلیفه دبی 2.3 km فاصله دارد. از نظر مسافران هتل اوبروی دبی بیشترین امتیاز این هتل مربوط به پرسنل (9.2 از 10) و کمترین امتیاز این هتل وای فای غیر رایگان (7.8 از 10) می باشد . این هتل میانگین امتیاز کلی خوب (8.7 از 10) را کسب کرده و ارزش خرید آن (8.5 از 10) می باشد. از جمله امکانات هتل اوبروی دبی می توان به پارکینگ ، 2 رستوران ، بار ، مرکز تناسب اندام ، 3 شاتل فرودگاه ، فامیلی روم ، اینترنت ، اسپا ، استخر ، اشاره کرد.

با خدمات با کلاس جهانی هتل اوبروی، بهترین اقامتتان را تجربه کنید
هتل اوبروی به فاصله 5 دقیقه با خودرو از مجتمع تجاری دبی مال قرار دارد. این هتل پنج ستاره نمای بی نظیری از برج معروف خلیفه ارائه میدهد. همچنین یک مرکز تجارت، باشگاه و 3 رستوران هم برای میهمانان در نظر گرفته شده است. وای فای رایگان نیز همه جا در دسترس است.

با اتاق های مبله لوکس و طرّاحی نوین، اتاق های اوبروی به همراه بالکن و پنجره های از کف تا سقف ارائه می شوند. هر اتاق شامل تلویزیون تخت ماهواره ای، مینی بار و چای/قهوه ساز می باشد.

رستوران های این هتل، شامل رستوران هندی و پان آسیایی است. همچنین یک بار برای میهمانان در نظر گرفته شده است

با پرداخت هزینه اضافی، شما می توانید در مرکز اسپا از انواع ماساژ ها و درمان ها بهره مند گردید. کلاس های یوگا نیز در صورت تقاضا قابل هماهنگی است.

شما می توانید با 20 دقیقه رانندگی خود را به مرکز مالی بین المللی دبی برسانید. فرودگاه بین المللی دبی نیز در 18 کیلومتری هتل واقع شده است. پیشخدمت مخصوص هم برای پارک خودروی شما وجود دارد.

امکانات و خدمات هتل د اوبروی دبی ‌
رستوران فروشگاه تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای آسانسور نگهداری بچه پارکینگ خشکشویی صندوق امانات ماساژ پذیرش 24 ساعته بار حمام
استخر سرباز جکوزی باشگاه بدنسازی استخر سرپوشیده
سونا بیلیارد
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC