02145323 02191004043

هتل آرس سیتی آنتالیا

هتل آرس سیتی آنتالیا
ares city hotel Hotel antalya
درجه هتل:
آنتالیا
 

هتل آرس سیتی آنتالیا واقع در کشور ترکیه و جزء بهترین هتل های جزیره زیبای آنتالیا با امتیاز ۴ ستاره است که هزینه های آن تقریبا به صرفه می باشد. شما با اقامت در این هتل می توانید یک سفر به یاد ماندنی را تجربه کنید. این هتل لوکس یک بار و یک رستوران دارد که مشرف به استخر هتل هستند و فضایی بی‌غل و غش و صمیمی را برای صرفِ غذایی به یاد‌ماندنی فراهم می‌آورند. در این رستوران بوفه‌ای، انواع غذاهای ترکی و بین‌المللی سرو می‌شوند و در بار هم می‌توانید هر نوع نوشیدنی و آبمیوه‌ای که هوس کرده‌اید را سفارش بدهید.

در کنار استخرِ هتل آرس سیتی آنتالیا که آبی به زلالی شیشه دارد و ارتشی از درختان و گیاهان زیبا و سرسبز در اطرافش به حراست ایستاده‌اند، تخت‌های حمامِ آفتاب و سایبان‌های متعددی قرار داده شده است. شما می‌توانید نوشیدنی‌های خود را در حالی که روی تخت‌های حمام آفتاب لم داده‌اید، یا کنار استخر نشسته‌اید و پاهایتان طراوت و گرمای آب را میهمان جانتان می‌کند، نوش جان کنید.

در کنار این استخر، استخر کوچکی نیز برای کودکان فراهم شده است تا در نهایتِ امنیت بتوانند به بازی و شادی بپردازند. هتل آرس سیتی یک ساحل اختصاصی نیز دارد که می‌توانید در تمام ساعات روز از آرامش و تمیزیِ آن لذت ببرید. این هتل پارکینگ اختصاصی ندارد؛ اما در خیابانِ خلوت و مملو از آرامشِ آن همیشه جایی برای خودروی شما پیدا می‌شود. در این هتل خدمات فکس، کپی و پرینت هم به میهمانان ارائه می‌شود. اینجا بهشتی بی‌نظیر برای عشاق قایق‌سواری است تا بتوانند لَختی چند بر روی امواج آرام دریا به رقص درآیند و عطرِ گرم و خواستنی این هوا را میهمان نفس‌هایشان کنند.

امکانات و خدمات هتل آرس سیتی آنتالیا ‌
رستوران خدمات 24 ساعته در اتاق آسانسور پارکینگ خشکشویی صندوق امانات کافی شاپ فضای باز ماساژ پذیرش 24 ساعته
استخر سرباز
ساحل اختصاصی
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC