02145323 02191004043

هتل کیرمان سیده مارین بیچ اند اسپا آنتالیا

هتل کیرمان سیده مارین بیچ اند اسپا آنتالیا
kirman sidemarin beach & spa Hotel antalya
درجه هتل:
آنتالیا
این هتل از مجموعه هتل‌های 5 ستاره و بزرگ در شهر آلانیا و منطقه سیده کشور ترکیه است. نوع خدمات و سرویس دهی این هتل به صورت یو آل است و تقریبا همه خدمات آن به صورت 24 ساعته به مهمانان اینهتل است. کارکنان این هتل به چندین زبان زنده دنیا مسلط بوده و همه تلاش خود را برای آسایش و رفاه بیشتر مهمانان در طول اقامتشان در اینهتل انجام می‌دهدندو به عنوان مثابب سرویس نظافت اتاق‌ها به صورت 24 ساعته است و میز پذیرش در لابی هتل به صور شبانه روزی آماده پاسخگویی به مهمانان است. امکانات و خدمات رفاهی سیده مارین به دلیل مساحت و زمین بزرگش بسیار متنوع هستند از از زمین بازی کودکان گرفته تا ساحل اختصاصی و زمین وچندین استخر سرباز همگی از جمله امکانات رفاهی این هتل لاکچری هستند.

امکانات و خدمات رفاهی هتل کیرمان سیده مارین
ساختمان اصلی سیده مارین 8 طبقه است که در 5 طبقه آن اتاق‌ها قرار دارند. . سایر طبقات مربوط به رستوران،کافه،سالن اسپا و ماساژ است. همانطور که در عکس‌های بالای صفحه نیز مشاهده می‌کنید،سیده مارین چندین استخر سرباز،سرسره آبی و استخر مخصوص کودکان دارد. توجه داشته باشید استفاده از همه این امکانات برای همه مسافرانی که در این هتل اقامت دارند رایگان است. اما در کنار آن استفاده از سالن اسپا و ماساژ،سالن آرایشی و زیبایی و حمام ترکی با پرداخت هزینه اضافه قابل استفاده می‌باشد. علاوه بر خدمات رفاهی ویژه بزرگسالان همانطور که قبل‌تر نیز گفتیک برای کودکان نیز زمین بازی مخصوص کودکان و استخر ویژه ان‌ها نیز طراحی شده است. 

رستوران و سرویس غذا دهی سیده مارین
هتل سیده مارین یک رستوران اصلی دارد که در آن سه وعده صبحانه، ناهار و شاک به صورت بوفه و سلف سرویس در چند بخش پیش غذا، غذای اصلی، دسرف نوشیدنی، غذای مخصوص کودکان و غذا‌های رژیمی باز است. بعد از رستوران اصلی اسنک بار و کافی شاپ‌های متعددی نیز در نقاط مختلف هتل باز هستند که استفاده از ان‌ها نیز رایگان است و فقط ساعات باز بودن آن ها محدود است به عنوان مثال در نقاط مختلف هتل 3 اسنک بار باز است که فقط در ساعت مشخصی از روز بعد از اتمام ساعت ناهار در رستوران اصلی باز شده و حداکثر تا 5 بعد از ظهر باز هستند. علاوه بر رستوران‌های رایگان شما می‌توانید با پرداخت هزینه اضافه از 4 رستوران الاکارت با غذا‌های استیکی،دریایی، ترکیه‌ای و ایتالیایی برای صرف شام استفاده کنید که از ساعت 7 شب به بعد باز خواهند بود.

اتاق‌های هتل SIDEMARIN
سیده مارین در مجموع 436 اتاق دارد که در ابعاد مختلف برای سلیقه های مختلف مسافرین در این هتل طراحی شده اند. امکانات عمومی همه اتاق‌ها شامل: حمام اختصاصی، یخچال و نوشیدنی‌های رایگان، چای ساز، تلویزیون صفحه تخت، پنجره‌های سرتاسری و سیستم تهویه مطبوع می‌باشد. انواع سبک اتاق‌های را در ادامه به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد:

اتاق‌های استاندارد (1 تخت دو نفره و یک تخت یک نفره در همه اتاق‌ها قرار دارد)

استاندادر با منظره دریا

اتاق‌های لند ویو

اتاق‌های جکوزی (دارای بالکن بسیار بزرگی هستند و جکوزی در بالکن اتاق قرار دارد.)

اتاق خانوادگی با تراس

اتاق سوپریور دو نفره با بالکن بزرگ

اماکن تفریحی نزدیک به هتل سیده مارین
موزه سیده در فاصله 3.3 کیلومتری

شهر عتیقه سیده 3.3 کیلومتری

آمفی تئاتر سیده 3.3 کیلومتری

معابد آپولو و آتنا 4.8 کیلومتر

پارک دیسکاوری آنتالیا در فاصله 2 کیلومتری

لونا پارک در فاصله 2 کیلومتری
امکانات و خدمات کیرمان سیده مارین بیچ اند اسپا ‌
رستوران فروشگاه تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای آسانسور پارکینگ کافی شاپ خشکشویی صندوق امانات سشوار ماساژ حمام
استخر سرباز استخر ویژه کودکان باشگاه بدنسازی استخر سرپوشیده تنیس
ساحل اختصاصی سونا بیلیارد
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC