02145323 02191004043

هتل هدف کلئوپاترا آلانیا

هتل هدف کلئوپاترا آلانیا
hedef kleopatra hotel Hotel alanya
درجه هتل:
آلانیا

هتل هدف کلئوپاترا آلانیا Hedef Kleopatra یک هتل عالی و 4 ستاره می باشد که در منطقه ای به نام لیزلار پیناری آلانیا قرار دارد. هتل هدف کلئوپاترا آلانیا با سواحل کلئوپاترا به اندازه دو دقیقه فاصله دارد و در مدت زمان 17 دقیقه می توان پیاده روی کرد و به پارک آبی رسید. با آغار داملاتاش مدت زمان 12 دقیقه فاصله دارد. با مراکز فرهنگی آلانیا در حدود 20 دقیقه و با پای پیاده می توان به آنجا رسید.

تمام اتاق های مهمان در هتل مجهز به تلویزیون ، تهویه مطبوع و برخی بالکن می باشد. مهمان های این هتل عاشق پیاده روی در اطراف این هتل هستند. رستوران این هتل دارای منو بوفه غذاهای ترکی می باشد.پرسنل انگلیسی و روسی در هنگام پذیرش، همیشه برای کمک به شما حضور دارند.

هتل هدف کلئوپاترا گلدن سان آلانیا در نزدیکی ساحل واقع شده است و مجهز به امکاناتی مثل استخر روباز با تخت های آفتابگیری، رستوران و کافه، سونا، استخر مخصوص کودکان، حمام سنتی ترکیه ای است. امکان سرو غذا در اتاق شخصی مهمانان در 24 ساعت شبانه روز در هتل هدف کلئوپاترا گلدن سان آلانیا مهیا شده است. یک کانتر پذیرش 24 ساعته در هتل هدف کلئوپاترا گلدن سان آلانیا وجود دارد. امکان دسترسی به وای فای رایگان در لابی هتل هدف کلئوپاترا گلدن سان آلانیا فراهم شده است. خدمات خشکشویی در صورت نیاز به مهمانان هتل هدف کلئوپاترا گلدن سان آلانیا ارائه می شود.

در هتل هدف کلئوپاترا گلدن سان آلانیا 242 اتاق برای اقامت مهمانان در نظر گرفته شده است. اتاق های هتل هدف کلئوپاترا گلدن سان آلانیا دارای امکاناتی مثل سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون، یخچال و تلفن هستند و هر کدام یک حمام شخصی و یک بالکن دارند.
امکانات و خدمات هتل هدف کلئوپاترا آلانیا ‌
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای خدمات 24 ساعته در اتاق آسانسور کافی شاپ خشکشویی صندوق امانات سشوار پذیرش 24 ساعته یخچال سرویس فرنگی
استخر سرباز باشگاه بدنسازی
سونا
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC