02145323 02191004043

هتل کولینان گلف اند ریزورت بلک آنتالیا

هتل کولینان گلف اند ریزورت بلک آنتالیا
cullinan golf & resort belek Hotel antalya
درجه هتل:
آنتالیا
درباره هتل Cullinan Belek Antalya

هتل کولینان بلک از هتل‌های ۵ ستاره در منطقه بلک آنتالیا است.  هتل Cullinan Belek Antalya در منطقه بلک واقع‌شده و تا ساحل کادریه ۳۵۰ متر فاصله دارد. با توجه به اینکه پارک سرزمین افسانه‌ها ۳.۲ کیلومتر تا این هتل فاصله دارد و باغ تالرنس نیز حدوداً ۴ کیلومتر از این هتل فاصله دارد، این‌ها جزو جاهای دیدنی مشهور در این منطقه به شمار می‌روند. نزدیک‌ترین فرودگاه نیز فرودگاه آنتالیا است که با ۱۶ کیلومتر فاصله از این هتل از طریق شاتل فرودگاهی قابل‌دسترس است. با رفتن به شهر آنتالیا می‌توانید از جاهای دیدنی مانند آکواریوم آنتالیا بازدید کنید. از امکانات مشهور ارائه‌شده در این هتل می‌توان به ۹ استخر شنا، ساحل اختصاصی، اتاق خانواده، اینترنت وای فای رایگان، شاتل فرودگاهی، مرکز سلامتی و اسپا، چای‌ساز و قهوه ساز در تمامی اتاق‌ها اشاره کرد.
امکانات عمومی هتل کولینان بلک آنتالیا

خدماتی مانند خشک‌شویی، لباسشویی و اتوکشی به‌صورت روزانه و با پرداخت مجزا در این هتل انجام می‌گیرند. برای دسترسی به طبقات مختلف می‌توانید سوار آسانسور شوید و برای گشت‌وگذار در محوطه نیز می‌توانید اتومبیل کرایه کنید. همچنین سالن آرایشی و زیبایی در لابی هتل Cullinan Belek Antalya تعبیه‌شده که در صورت نیاز می‌توانید از خدمات مربوط به پوست، مو و زیبایی بهره‌مند شوید. خدمات رفاهی مناسبی برای افرادی که به‌وسیله ویلچر حرکت می‌کنند، در این هتل ارائه می‌شود و مسیری برای عبور و مرورشان در این هتل دایر شده است. تمامی کارکنان به زبان‌های آلمانی، انگلیسی، روسی و ترکی استانبولی تسلط دارند. ازجمله امکانات ارائه‌شده در این هتل می‌توان به پارکینگ اختصاصی اشاره کرد که به‌صورت رایگان در اختیار مسافران قرار داده می‌شود، همچنین با اقامت در این هتل می‌توانید به اینترنت وای فای در تمامی نقاط به‌صورت رایگان دسترسی داشته باشید.
امکانات تفریحی هتل

از امکانات تفریحی ارائه‌شده در این هتل علاوه بر ساحل اختصاصی می‌توان به ۹ استخر شنا اشاره کرد که به معرفی هریک از استخر می‌پردازیم: استخر اول روباز بوده و برای تمامی رده‌های سنی مناسب است و به‌صورت فصلی دایر می‌شود. استخر دوم روباز بوده و به‌صورت فصلی دایر می‌شود و فقط مخصوص کودکان است. استخر سوم، چهارم، پنجم و ششم نیز برای تمامی رده‌های سنی هستند و به‌صورت فصلی دایر می‌شوند. استخر هفتم و هشتم به‌صورت سرپوشیده هستند که یک مورد برای تمامی رده‌های سنی و مورد دیگر برای کودکان مناسب است. لازم به ذکر است استخرهای سرپوشیده هتل Cullinan Belek Antalya در طول سال دایر می‌شوند و درنهایت استخر نهم به‌صورت روباز بوده برای تمامی رده‌های سنی مناسب است، اما این استخر در طول سال نیز دایر می‌شود. لازم به ذکر است استفاده از تمامی استخرها رایگان بوده و علاوه بر آن می‌توانید از حمام ترکی و باشگاه بدن‌سازی نیز بهره‌مند شوید. در مقابل این خدمات سرگرمی‌های عصرانه نیز جزو خدمات تفریحی ارائه‌شده در این هتل به شمار می‌روند که در مرکز سلامتی و اسپا می‌توانید از انواع خدمات و ماساژ بهره‌مند شوید. با اقامت در این هتل می‌توانید از میز تنیس و دارت، صخره‌نوردی و موج‌سواری بهره‌مند شوید. از سرگرمی‌های دیگر در این هتل می‌توان به بیلیارد، زمین‌بازی برای کودکان، ماهیگیری و گلف اشاره کرد، بنابراین برای هر رده سنی با هر سلیقه‌ای در این هتل امکانات تفریحی دایر شده است. علاوه بر همه این‌ها، خدمات مربوط به اسپا نیز عبارت‌اند از انواع ماساژ، جکوزی، خدمات مربوط به پوست. قسمت باشگاه بدن‌سازی نیز با مربی اختصاصی دایر بوده و کلاس‌های یوگا نیز در این قسمت در اختیار مسافران قرار داده می‌شود.
اتاق‌ها و امکانات اتاق‌های هتل

اتاق‌های موجود در این هتل عبارت‌اند از اتاق سوپرییر با چشم‌انداز گلف، اتاق توئین یا دوبل سوپرییر با چشم‌انداز دریا، اتاق خانواده، اتاق سوپرییر، اتاق دوبلکس خانواده، لاگون گلف و لاگون بیچ. اتاق‌های موجود در این هتل شامل سیستم تهویه مطبوع هوا بوده و امکاناتی نظیر میز کار، کتری برقی، مینی بار، گاوصندوق، تلویزیون، حمام اختصاصی در این هتل دایره شده است. برخی از اتاق‌های هتل Cullinan Belek Antalya شامل بالکن بوده که از روی آن می‌توانید چشم‌انداز بی‌نظیری از محوطه را تماشا کنید. سایر خدمات ارائه‌شده در این اتاق‌ها عبارت‌اند از کمد لباس، چای‌ساز و قهوه ساز، مینی بار، گاوصندوق، کاناپه تخت شو. به دلیل ممنوعیت استعمال سیگار افراد سیگاری باید بدین موردتوجه داشته باشند.
رستوران هتل

با اقامت در این هتل می‌توانید وعده صبحانه را به‌صورت سلف‌سرویس سفارش داده و نوش جان کنید. ده رستوران موجود در هتل Cullinan Belek Antalya در حال ارائه خدمات به مسافران هستند که در ادامه به معرفی هر یک از این رستوران‌ها می‌پردازیم: رستوران Mare Main مخصوص غذاهای بین‌المللی در زمان صبحانه، ناهار و شام به‌صورت سلف‌سرویس، رستوران Yamas غذاهای یونانی و دریایی در وعده‌های ناهار و شام به‌صورت منویی، رستوران Sapore غذاهای بین‌المللی در وعده‌های ناهار و شام به‌صورت منویی و رستوران Tini Kids غذاهای بین‌المللی در وعده‌های ناهار و شام به‌صورت سلف‌سرویس و رستوران 7/24 غذاهای بین‌المللی در وعده‌های صبحانه، میان وعده، ناهار و شام به‌صورت منویی و رستوران Beef Grill Club مخصوص استیک بوده و فقط در وعده شام به‌صورت منویی و رستوران Lagoon مخصوص غذاهای بین‌المللی در صبحانه و ناهار به‌صورت منویی و رستوران Hasir انواع غذاهای محلی را در وعده‌های ناهار و شام به‌صورت منویی ارائه می‌دهد. رستوران Asian Breeze مخصوص غذاهای آسیایی بوده و در وعده شام به‌صورت منویی و درنهایت رستوران Pascarella انواع غذاهای ایتالیایی را در وعده شام به‌صورت منویی ارائه می‌دهند.
فاصله هتل کولینان بلک آنتالیا تا جاذبه‌های دیدنی نزدیک

فاصله تا کلاب گلف تایتانیک: ۳۵۰ متر
فاصله تا کلاب گلف ملی: ۲.۷ کیلومتر
فاصله تا پارک سرزمین افسانه‌ها: ۳.۲ کیلومتر
فاصله تا باغ تالرنس: ۳.۴ کیلومتر
امکانات و خدمات کولینان گلف اند ریزورت بلک آنتالیا ‌
رستوران فروشگاه تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای خدمات 24 ساعته در اتاق آسانسور رستوران فضای باز پارکینگ خشکشویی صندوق امانات سشوار ماساژ پذیرش 24 ساعته یخچال بار حمام
استخر سرباز جکوزی ورزش های آبی (غیر موتوری) باشگاه بدنسازی استخر سرپوشیده
ساحل اختصاصی پارک آبی سونا
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC