02145323 02191004043

هتل کلاب پینتا مارماریس

هتل کلاب پینتا مارماریس
club hotel pineta Hotel marmaris
درجه هتل:
مارماریس

این هتل دارای 501 اتاق در 6 طبقه میباشد. در داخل اتاق‌ها امکاناتی مانند حمام اختصاصی، یخچال و تلویزیون با شبکه‌های ماهواره‌ای وجود دارند. همچنین از تراس اتاق‌ها می‌توانید منظره زیبایی از دریای مرمره را تماشا کنید. همه اتاق‌ها بطور مرتب و رایگان روزانه نظافت می‌شوند و در حمام اختصاصی با امکانات کافی همچون وان و انواع لوازم آرایشی و بهداشتی مثل سشوار وجود دارد. پارکینگ، خشک‌شویی، لباسشویی و اتوکشی از خدمات این هتل است.

یک استخر سرپوشیده و دو استخر سرباز برای آن در نظر گرفته شده و یک کلاب تفریحی برای کودکان وجود دارد. خدمات اسپا شامل ماساژ، سونا و حمام ترکی میباشد. همچنین می‌توانید از مرکز تناسب اندام، زمین‌های گلف، تنیس، والیبال و بسکتبال و همچنین ورزش‌هایی مانند ایروبیک نهایت لذت را ببرید.

رستوران هتل پینتا غذاهای خاص و سنتی را سرو می‌کند. هنگام بازدید از مارماریس، ممکن است بخواهید مقداری شنیسل را در یکی از رستوران های اطراف هتل امتحان کنید.

از این هتل تا آکواپارک دریم مارماریس و پارک آبی آتلانتیس 1 کیلومتر، تا قلعه مارماریس 3.5 کیلومتر فاصله هست. فرودگاه دالامان نیز در حدود 90 کیلومتری این هتل قرار دارد.

امکانات و خدمات هتل کلاب پینتا مارماریس ‌
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق پارکینگ خشکشویی صندوق امانات سشوار ماساژ پذیرش 24 ساعته یخچال سرویس فرنگی
استخر سرباز جکوزی استخر سرپوشیده تنیس
سونا
اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC