02145323 02191004043

هتل کلوب اکوا پالازا آنتالیا

هتل کلوب اکوا پالازا آنتالیا
club aqua plaza Hotel antalya
درجه هتل:
آنتالیا
هتل کلاب آکوا پلازا آلانیا یک هتل 4 ستاره است که در منطقه اوکورجالار آلانیا واقع شده است. هتل کلاب آکوا پلازا آلانیا با بازار آلارا به اندازه 14 دقیقه پیاده روی، با پلاژ اینچکوم 7.7 کیلومتر، با پارک دلفین سیلانیا 14.5 کیلومتر، با مسجد کناکلی 20.8 کیلومتر، با میدان برج ساعت کناکلی 20.9 کیلومتر، با ساحل کلئوپاترا 30.7 کیلومتر، با ساحل شرقی سیده 29.1 کیلومتر و با ساحل غربی سیده 31.4 کیلومتر فاصله دارد. ضمنا هتل کلاب آکوا پلازا آلانیا با ماشین با فرودگاه آنتالیا حدود 1 ساعت و ربع و با فرودگاه قاضی پاشا آلانیا نیز حدود 1 ساعت و ربع فاصله دارد.

هتل کلاب آکوا پلازا آلانیا یک استخر روباز دارد و چندین و چند سرسره آبی هیجان انگیز در آن تعبیه شده است. هتل کلاب آکوا پلازا آلانیا یک استخر مخصوص کودکان هم دارد که در آن نیز چندین سرسره آبی کودکانه وجود دارد. یک رستوران و کافه در هتل کلاب آکوا پلازا آلانیا وجود دارد. یک باشگاه ورزشی، یک زمین بسکتبال، یک زمین مینی گلف، میز بیلیارد و امکاناتی مثل سونا و اتاق بخار نیز در هتل کلاب آکوا پلازا آلانیا وجود دارد. یک کلاب تفریحی مخصوص کودکان در هتل کلاب آکوا پلازا آلانیا تعبیه شده است.

در هتل کلاب آکوا پلازا آلانیا 210 اتاق برای اقامت مهمانان در نظر گرفته شده است. اتاق های هتل کلاب آکوا پلازا آلانیا دیزاین بسیار زیبایی دارند و دارای تلویزیون، میز و تلفن هستند و بعضی هایشان به دریا نیز چشم انداز دارند.

اقامت در هتل کلاب آکوا پلازا آلانیا مناسب آن دسته از توریستانی است که قصد رزرو یکی از بهترین هتل های خانوادگی آلانیا را دارند.

آدرس: ترکیه، آلانیا، اوکورجالار

امکانات و خدمات کلوب اکوا پالازا ‌
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای آسانسور مینی بار رایگان پارکینگ صندوق امانات ماساژ حمام
استخر سرباز باشگاه بدنسازی
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC