02145323 02191004043

هتل بایا بدروم

هتل بایا بدروم
baia hotel Hotel bodrum
درجه هتل:
بدروم

چشم‌اندازهای رو به خلیج گوندوغان آن قدر تماشایی هستند که نمی‌توان به راحتی از آن‌ها سیر شد. با اینکه اقامت در چنین جایی تعطیلاتتان را به روزهای خوش‌خاطره‌ای تبدیل می‌کند ولی بدون شک اقامت در هتل ۵ ستاره بایا بدروم آن هم با پکیج اولترا آل اینکلوسیو رویای بزرگی را محقق خواهد کرد.

همه چیز در هتل بایا بدروم جلوه بی‌نقصی دارد، از پارک آبی گرفته تا استخرهای کوچک و بزرگ و یا ساحل اختصاصی هتل که در مجاورت باغ و سایه‌بان‌ها تناقض جالبی را به وجود آورده است. تصور کنید از بالکن اتاق‌های این هتل چه منظره‌های چشم‌نوازی را می‌بینید و برنامه‌های موسیقی در این محوطه چقدر وسوسه‌انگیز می‌شوند. تک تک مهمانان در اتاق‌هایشان از تلویزیون ماهواره‌ای، مینی‌بار، حمام اختصاصی مجهز به وان یا دوش، بالکن و اینترنت رایگان برخوردار هستند. هتل سرگرمی‌های مختلفی مانند دارت، بیلیارد، پینگ پونگ و زمین تنیس فراهم کرده است.
برای میل صبحانه باید به رستوران اصلی هتل بایا بدروم سر زد، جایی که خوراکی‌های خوشمزه به سبک سلف سرویس برای مهمانان سرو می‌شود و نوشیدنی‌ها و اسنک‌ها در ۵ بار مختلف ارائه می‌شوند، حتی برای کسانی که تمایل به میل آب‌میوه داشته باشند باری به اسم ویتامین بار آماده عرضه سالم‌ترین نوشیدنی‌ها به آن‌ها است.
جالب است بدانید که با وجود سینما در مجموعه هتل، زمینه‌های سرگرمی کامل‌تر از هر جای دیگری خواهند بود و این در حالی است که می‌توانید برای بازی‌های تنیس و ورزش‌های آبی به ساحل بروید. همان‌طور که خدمات ماساژ تایلندی در مرکز سلامت ارائه می‌شوند، تجهیزاتی هم برای ورزش و تناسب اندام در این مرکز فراهم شده است.

با اینکه در طول اقامتتان نیازی به دنیای خارج از هتل نخواهید داشت ولی برای برگشتتان بهتر است بدانید که شهر بدروم در فاصله ۱۹ کیلومتری هتل بایا بدروم قرار دارد. ضمنا این هتل پارکینگ رایگانی را در اختیار مهمانانش گذاشته است.

امکانات و خدمات هتل بایا بدروم ‌
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق آسانسور پارکینگ خشکشویی صندوق امانات ماساژ
استخر سرباز باشگاه بدنسازی استخر سرپوشیده
ساحل اختصاصی پارک آبی سونا بیلیارد
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC