02145323 02191004043

هتل یاسمین ریزورت بدروم

هتل یاسمین ریزورت بدروم
yasmin resort hotel Hotel bodrum
درجه هتل:
بدروم

 هتل یاسمین ریزورت بدروم هتلی ۵ ستاره و ساحلی در بدروم ترکیه و در کنار دریای اژه است. قدم زدن در کرانه ساحلی اژه رویایی است که با اقامت در این هتل به واقعیت بدل می‌شود، جایی که می‌توانید هر زمانی که دلتان بخواهد دل به دریا بزنید و یا از گذراندن زمان در ساحل اختصاصی هتل لذت ببرید.

البته این هتل ۵ ستاره امکان بهره‌مندی از ۳ استخر روباز و ۲ استخر سرپوشیده‌اش را هم برایتان مهیا کرده که با هیجان سرسره‌های آبی غافلگیرتان کند. گفتنی است که امکانات دیگری مثل مرکز اسپا، حمام ترکی، اتاق بخار، سالن پیرایش، باشگاه و خدمات ماساژ نیز در مجموعه هتل یاسمین ریزورت وجود دارند.
تصور کنید از روی خوش‌خواب‌های اتاقی که از کف تا سقف با پنجره پوشیده شده باشد، چه منظره‌هایی را می‌بینید. این منظره‌ها چه از آبی بی‌کران دریای اژه باشند و یا سرسبزی باغ هتل بدون شک از پنجره همه اتاق‌های هتل پیدا خواهند بود. ضمنا با وجود تراس می‌توانید صبحانه‌های خود را در فضای دل‌باز و رمانتیک آن‌جا میل کنید و یا به رستوران اصلی هتل بروید، جایی که همه وعده‌های غذایی به سبک سلف سرویس ارائه می‌شوند و پاسخ‌گوی هر نوع ذائقه‌ای هستند. برای رفاه بیشتر گردشگران امکاناتی چون اجاره خودرو، مغازه خرید سوغاتی، صندوق امانات، صرافی، شاتل فرودگاهی، آسانسور، خدمات آرایشگاهی، خشکشویی و اتوکشی فراهم کرده است. با وجود امکاناتی برای فکس، فتوکپی و اتاق جلسات این هتل برای سفرهای کاری شما مناسب است.

هتل یاسمین ریزورت بدروم، ۳ زمین تنیس در اختیارتان می‌گذارد و انتخابش را به خودتان واگذار می‌کند، اگر به تنیس علاقه نداشته باشید می‌توانید به باشگاه بدنسازی بروید و یا با همراهان خود والیبال ساحلی، دارت و بیلیارد بازی کنید. ضمنا می‌توانید خستگی‌تان را با خدمات ماساژ و سونای مرکز سلامت رفع کنید. فقط در نظر داشته باشید که فاصله فرودگاه تا هتل یاسمین ریزورت بدروم کم نیست ولی با وجود سرویس ترانسفر فرودگاهی با پرداخت هزینه اضافی می‌توان به راحتی این مسیر را طی کرد.

امکانات و خدمات هتل یاسمین ریزورت بدروم ‌
رستوران فروشگاه تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای آسانسور پارکینگ خشکشویی صندوق امانات کافی شاپ فضای باز ماساژ
استخر سرباز جکوزی استخر ویژه کودکان باشگاه بدنسازی استخر سرپوشیده تنیس
ساحل اختصاصی پارک آبی سالن بازی کودکان بیلیارد
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC