02145323 02191004043

هتل لابراندا تی ام تی بدروم

هتل لابراندا تی ام تی بدروم
labranda tmt hotel Hotel bodrum
درجه هتل:
بدروم

 هتل لابراندا تی ام تی بدروم رویایی‌ترین موقعیت ممکن در میان هتل‌ها و اقامتگاه‌های بدروم را به خود اختصاص داده است. این اقامتگاه ۵ ستاره ساحلی با قرارگیری در کنار دریا هر لحظه از ساعات و هر دقیقه از اقامت میهمانان را به تجربه‌ای بی نظیر و خاطره‌ای دلنشین تبدیل کرده است. میهمانان صبح خود را با صدای زیبای دریا و پرندگان دریایی آغاز می‌کنند و وقتی به کنار پنجره می‌روند تا با تنفس هوایی تازه اکسیژن خالص را به ریه‌ها و بدن خود هدیه دهند، با منظره‌ای زیبا از دریای بیکران و یا باغی سرسبز مواجه خواهند شد.

رنگ‌ها و دکوراسیون اتاق‌ها در اقامتگاه‌‌ ساحلی لابراندا تی ام تی بدروم به گونه‌ای طراحی شده تا میهمانان ارتباط بیشتری را با طبیعت حس کنند و در نتیجه آرامش بیشتری را کسب نمایند. قطعات چوبی در مبلمان اتاق‌ها حسی از جنگل، و رنگ آبی ترکیب شده با رنگ سفید مبلمان، حس دریا را به میهمانان خواهد داد. در تمامی این اتاق‌ها تلویزیون ماهواره‌ای جهت سرگرمی، یک یخچال کوچک و حمامی خصوصی با دوش قرار داده شده‌اند. برای رفاه و راحتی بیشتر میهمانان، لوازم آرایشی و بهداشتی نیز در اتاق‌ها در نظر گرفته شده است.
شنا کردن در استخر روباز این اقامتگاه ساحلی، در اوقات گرم روز، بسیار دلچسب خواهد بود اما اگر از نور خورشید فراری بودید و یا هوا سرد بود، می‌توانید در استخر سرپوشیده به شنا کردن بپردازید. سونا و حمام ترکی نیز از سایر خدماتی است که اقامتگاه ساحلی لابراندا تی ام تی بدروم به میهمانان خود ارائه می‌دهد. برای راحتی بیشتر مسافران هتل امکاناتی چون اجاره خودرو، مغازه خرید سوغاتی، صندوق امانات، صرافی، شاتل فرودگاهی، آسانسور،پاسخگویی ۲۴ ساعته، مغازه لوازم آرایشی و بهداشتی، خشکشویی و اتوکشی فراهم کرده است. برای اهالی دنیای ورزش که فعالیت با آن‌ها عجین شده، باشگاه ورزشی مجهز و زمین بازی گلف قرار دارد.

در فاصله ۶۰۰ متری از هتل لابراندا تی ام تی بدروم می‌توانید به ساحل بروید، این ساحل بهترین مکان برای شنا و سایر ورزش های آبی است همچنین می‌توانید بر روی شن‌های طلایی این ساحل قدم بزنید و مجموعه‌ای از صدف و سنگ‌های زیبا را جمع کنید یا به تماشای منظره‌ی زیبای غروب خورشید بنشینید.

امکانات و خدمات هتل لابراندا تی ام تی بدروم ‌
رستوران فروشگاه تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای خدمات 24 ساعته در اتاق آسانسور پارکینگ کافی شاپ خشکشویی صندوق امانات سشوار پذیرش 24 ساعته یخچال
استخر سرباز جکوزی استخر ویژه کودکان باشگاه بدنسازی استخر سرپوشیده
ساحل اختصاصی پارک آبی سونا
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC