02145323 02191004043

هتل جاسمین بیچ بدروم

هتل جاسمین بیچ بدروم
jasmin beach Hotel bodrum
درجه هتل:
بدروم

هتل جاسمین بیچ از هتل‌های ساحلی و ۴ ستاره بدروم در منطقه گومبت است. گومبت برای افرادی که به دنبال کمی تنوع در گشت و گذارهای خود هستند و زندگی محلی را به شلوغی شهرها ترجیح می‌دهند مقصدی محبوب است. حتی گردشگرانی که به بدروم سفر می‌کنند در نهایت از تکراری بودن این شهر خسته شده و به سمت گومبت و ساحل آن می‌روند.

در فاصله چند قدمی از ساحل زیبای گومبت و تنها سه کیلومتر دورتر از مرکز بودروم، اقامتگاه ساحلی جاسمین بیچ قرار گرفته که با ساحل اختصاصی خود امکان استراحت بر شن‌ها و ماسه‌های گرم ساحل و گرفتن حمام آفتاب و همچنین انجام انواع تفریحات دریایی و ساحلی را به دور از هرگونه شلوغی و هیاهو برای گردشگران فراهم کرده است.
استخرها یکی از بایدهای هتل‌ها هستند و جاسمین بیچ در این مورد فراتر از حد انتظار ظاهر شده است. این اقامتگاه ساحلی با ایجاد سه استخر روباز، تجربه متفاوتی از شنا کردن را به میهمانان نشان می‌دهد. اجراهای زنده تفریحی و سرگرم‌کننده هتل، تعطیلات میهمانان را به خاطره‌ای فراموش نشدنی تبدیل خواهد کرد. اتاق‌های جاسمین بیچ با مبلمان و دکوراسیون رنگ روشن خود انرژی و نشاط را از همان ساعات اولیه صبح تا اواخر شب به میهمانان هدیه می‌دهد. این اتاق‌ها همگی دارای تهویه مطبوع هستند و برخی از آن‌ها چشم‌اندازی رو به استخر و باغ این اقامتگاه ساحلی دارند.
اگر میهمانان به دنبال جایی برای کمی سکوت و خوردن فنجانی قهوه و مطالعه چند صفحه از کتاب یا مجله مورد علاقه خود هستند، نیازی نیست حتی از اتاق خود خارج شوند! کافی است به بالکن اختصاصی خود که در هر اتاق موجود است مراجعه کنند. میهمانانی که به دنبال تناسب اندام و نشان دادن قدرت بدنی خود هستند می‌توانند در باشگاه ورزشی مجهز این اقامتگاه ساحلی ورزش کنند. افرادی که با ماشین شخصی خود سفر کرده و میهمان هتل جاسمین بیچ شده‌اند برای یافتن پارکینگی امن نیازی به سرگردانی در شهر و یا پرداخت هزینه اضافی ندارند زیرا جاسمین بیچ پارکینگ رایگان در اختیار میهمان خود قرار داده است.
امکانات و خدمات هتل جاسمین بیچ ‌
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای آسانسور رستوران فضای باز پارکینگ خشکشویی صندوق امانات ماساژ
استخر سرباز باشگاه بدنسازی
ساحل اختصاصی پارک آبی سالن بازی کودکان بیلیارد
اینترنت بیسیم رایگان در لابی
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC