02145323 02191004043

هتل ایوریا این هتل تفلیس

هتل ایوریا این هتل تفلیس
iveria inn Hotel tbilisi
درجه هتل:

هتل چهار ستاره ایوریا این حدود ۵۰۰ متر دورتر از ایستگاه مترو وارکتیلی قرار گرفته که ادعای بهترین بودن خود را با دریافت جایزه بهترین اقامتگاه استاندارد سال ۲۰۱۷ ثابت کرده است. تمامی اتاق‌های ایوریا این نه تنها مجهز به تهویه مطبوع بوده بلکه تلویزیون و مینی بار نیز در اختیار دارد و حمام‌های خصوصی آن مجهز به سشوار، دمپایی، و لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان هستند. برخی از اتاق‌های ایوریا این تفلیس در طبقه همکف قرار دارند و میهمانانی که نمی‌خواند منتظر آسانسور بمانند و یا به هر دلیل دیگری تمایلی به طبقات بالای هتل ندارند می‌توانند این اتاق‌ها را رزرو کنند.

هتل ایوریا این برای میهمانان اهل فضای مجازی خود نیز وای فای رایگان فراهم کرده تا در طول اقامت خود در شهر زیبای تفلیس از این دنیای رنگارنگ و شاد غافل نباشند و بتوانند لحظات خوش سفر خود را با دوستان خود به اشتراک گذاشته و یا ایمیل‌های خود را چک کرده و به کارهای اداری تجاری خود برسند. هتل ایوریا این تفلیس به غیر از وای فای رایگان، پارکینگ خصوصی رایگان برای میهمانان خود ایجاد کرده تا با خیالی آسوده ماشین خود را پارک کرده و به گردش و تفریح بپردازند. امکانات هتل ایوریا این برای افراد ناتوان و استفاده کنندگان از ویلچر بهینه شده تا بتوانند همانند افراد عادی اقامت دلپذیری را تجربه کنند.

هتل ایوریا این رستوران مخصوص خود را نیز دارد که مجموعه گسترده‌ای از انواع غذاهای بین المللی و محلی را با بهترین کیفیت تهیه کرده و در اختیار میهمانان هتل قرار می‌دهد. ایوریا این از جاذبه‌های گرجستان نیز چندان دور نبوده و میهمانان دسترسی راحتی به جاذبه‌هایی مانند میدان آزدی و یا مرکز شهر قدیمی خواهند دشت. از هتل ایوریا این تا ایستگاه قطار تفلیس ۱۵ دقیقه و تا فرودگاه بین‌المللی تفلیس تنها ۱۰ دقیقه رانندگی فاصله است. همچنین تا منطقه قدیمی شهر که تراکم جاذبه‌های گردشگری بسیار است ۱۰ دقیقه رانندگی فاصله دارد.

    
امکانات و خدمات ایوریا این هتل ‌
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای مینی بار رایگان پارکینگ خشکشویی صندوق امانات سشوار
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC