02145323 02191004043

هتل اور هوس تفلیس

هتل اور هوس تفلیس
our house Hotel tbilisi
درجه هتل:
تفلیس

هتل اورهوس تفلیس  یک هتل سه ستاره در تفلیس در کشور گرجستان است. قیمت رزرو تور و اتاق در هتل سه ستاره اور هوس تفلیس بسته به تاریخ متفاوت است. نزدیک‌ ترین مرکز خرید به هتل اور هوس تفلیس مرکز خرید ایست پوینت تفلیس است و این هتل با چاپخانه زیرزمینی اساتلین 5.3 کیلومتر فاصله دارد. 

از نظر مسافران هتل اور هوس تفلیس بیشترین امتیاز این هتل مربوط به وای فای رایگان (9.4 از 10) و کمترین امتیاز این هتل وای فای غیر رایگان (7.5 از 10) است. این هتل میانگین امتیاز کلی خوب (8 از 10) را کسب کرده و ارزش خرید آن (8.4 از 10) است. از جمله امکانات هتل اور هوس تفلیس می‌توان به پارکینگ، رستوران، سرویس اتاق، بار، پذیرش 24 ساعته، تراس، اتاق‌های سیگار ممنوع، 3 شاتل فرودگاه، فامیلی روم، اینترنت اشاره کرد.

هتل اور هوس تفلیس پارکینگ و شبکه وای فای رایگان در اختیار مسافران قرار می‌دهد. فاصله هتل اور هوس تفلیس از ایستگاه متروی وارکتیلی به صورت پیاده تنها 10 دقیقه است. یکی دیگر از مزیت‌های این هتل، فاصله 3 کیلومتری آن تا دریای تفلیس محسوب می‌شود.

برای رفتن به مرکز شهر از هتل اور هوس تفلیس کافی است 10 دقیقه تا ایستگاه متروی وارکتیلی پیاده بروید. از آنجا، تنها 5 ایستگاه تا مرکز شهر فاصله خواهید داشت. اتاق‌های هتل مدرن بوده و برای هر کدام، سرویس تهویه مطبوع و تلویزیون تخت مجزایی در نظر گرفته شده است. اگرچه تنها برای برخی اتاق‌ها بالکون تعبیه شده، اما تمامی آن‌ها از سرویس بهداشتی و حمام جداگانه بهره می‌برند. پس حین اقامت در هتل اور هوس تفلیس طی تور گرجستان از نظر نیازهای ابتدایی هیچ مشکلی نخواهید داشت.

اگر برای رفتن به قسمت‌های دیگر شهر، نیازمند دسترسی به اتوبوس‌ها در شبکه حمل و نقل عمومی هستید، از هتل اور هوس تفلیس تا نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس تنها 10 دقیقه به صورت پیاده‌روی فاصله خواهید داشت. مزیت دیگر آن، دسترسی راحت به هتل بعد از رسیدن به فرودگاه بین المللی تفلیس است، چرا که بین این دو تنها 11 کیلومتر فاصله وجود دارد. زوج‌ها، اغلب از اقامت در این هتل رضایت زیادی داشته‌‌اند، به طوری که امتیاز 8 را از 10 به آن دادند.


امکانات و خدمات هتل اور هوس ‌
تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای پارکینگ پذیرش 24 ساعته
اینترنت بیسیم رایگان در لابی
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC