02145323 02191004043

هتل وایکینگن اینفینیتی آلانیا

هتل وایکینگن اینفینیتی آلانیا
vikingen infinity hotel Hotel alanya
درجه هتل:
آلانیا
 هتل وایکینگن اینفینیتی ریزورت آلانیا از هتل‌های ۵ ستاره آلانیا با یک ساحل اختصاصی است. سواحل برای انجام تفریحات ساحلی و آبی مانند والیبال ساحلی، قایق سواری و یا کمی استراحت و حمام آفتاب گرفتن محل بسیار مناسبی هستند اما برخی اوقات تعداد زیاد جمعیت و گردشگر در سواحل، زیبایی ساحل را از بین برده و یا اصلا مجال استفاده از ساحل وجود ندارد، پس چه بهتر که از میان تمامی هتل‌های موجود هتلی باشد که ساحل خصوصی خود را ایجاد کند تا میهمانان با آسایش بیشتری به تفریح در ساحل بپردازند.


استخر روباز و استخر کودکان نیز از تفریحات آبی هتل به شمار می‌رود که با ۷ سرسره آبی به جذابیت و هیجانشان افزوده شده است. اتاق‌های موکت شده هتل هتل وایکینگن اینفینیتی ریزورت اند اسپا آلانیا شامل تلویزیون صفحه تخت، تهویه مطبوع، مینی بار، و بالکن خصوصی هستند. برخی از اتاق‌ها حتی مجهز به حمام اسپا و چشم انداز زیبایی از دریای آبی رنگ هستند. رستوران اصلی هتل با طیف گسترده‌ای از غذاها، سه وعده اصلی غذایی میهمانان را به صورت بوفه سرو می‌کند. به غیر از این رستوران، سه رستوران لاکارته نیز هستند که انواع غذاهای عثمانی، ایتالیایی، و غذاهای شرق دور را سرو می‌کنند.
قسمت بار هتل وایکینگن اینفینیتی ریزورت اند اسپا با مجموعه‌ای گسترده از انواع نوشیدنی‌ها مانند نوشیدنی‌های غیر الکلی در خدمت میهمانان هتل قرار دارد. مرکز اسپا هتل نیز خدمات متنوعی مانند حمام پر طرفدار ترکی، سونا، اتاق بخار، و انواع ماساژها همانند ماساژهای تایلندی و بالی را ارائه می‌دهد. برای میهمانانی که تناسب اندام برایشان اهمیت دارند و دوست ندارند که حتی در مسافرت نیز تناسب اندام‌شان به هم بخورد، باشگاه ورزشی مجهزی نیز در هتل Vikingen Infinity Resort & Spa Alanya در نظر گرفته شده است.


این هتل در ۲۰ کیلومتری مرکز شهر واقع شده و تا فرودگاه آلانیا ۱۰۵ کیلومتر فاصله دارد.

فاصله هتل تا لونا پارک آلانیا: ۱۶.۹ کیلومتر
فاصله هتل تا ساحل کلوپاترا: ۱۷.۵ کیلومتر
فاصله هتل تا پارک آبی آلانیا: ۱۸.۹ کیلومتر
فاصله هتل تا مرکز فرهنگی آلانیا: ۱۹ کیلومتر
فاصله هتل تا قلعه آلانیا: ۱۹.۶ کیلومتر
امکانات و خدمات هتل وایکینگن اینفینیتی آلانیا ‌
رستوران خدمات 24 ساعته در اتاق آسانسور خشکشویی صندوق امانات پذیرش 24 ساعته سرویس فرنگی بار
استخر سرباز باشگاه بدنسازی استخر سرپوشیده
ساحل اختصاصی پارک آبی
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC