02145323 02191004043

هتل نیچر گاردن بدروم

هتل نیچر گاردن بدروم
natur garden Hotel bodrum
درجه هتل:
بدروم

با اقامت درهتل نیچر گاردن بدروم، تا آسیاب‌های بادی بدروم و ساحل بیتز که یکی از آرام ترین مناطق بدروم است و به دلیل باد ایده آل برای ورزش های آبی بسیار مناسب است، با ماشین 15 دقیقه فاصله خواهید داشت. این هتل تا قلعه بدروم 7.8 کیلومتر و تا موزه باستان‌شناسی زیر آب 7.9 کیلومتر فاصله دارد.

هتل نیچر گاردن اقامتگاهی مناسب برای خانواده‌ها است و شامل امکانات تفریحی، از جمله استخر روباز، زمین تنیس در فضای باز و سونا است.

اتاق های هتل مجهز به تهویه مطبوع، یخچال و تلویزیون ماهواره ای است. حمام خصوصی با دوش دارای لوازم بهداشتی و سشوار رایگان است. امکانات رفاهی شامل تلفن و میز است و خانه داری روزانه ارائه می شود.

خدمات و امکانات دیگر عبارتند از گاوصندوق، خدمات خشکشویی، آرایشگاه و اتاق کنفرانس. دسترسی به اینترنت بی‌سیم در مکان‌های عمومی به مهمانان اجازه می‌دهد در ارتباط بمانند. این هتل دارای مجموعه ای از امکانات برای مهمانان معلول است. تعدادی مغازه نیز وجود دارد. محوطه هتل دارای زمین بازی و باغی زیبا می باشد. برای مهمانانی که با ماشین سفر می کنند پارکینگ فراهم شده تا با خیالی آسوده وسایل نقلیه خود را در پارکینگ پارک کنند.

امکانات و خدمات هتل نیچر گاردن ‌
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای پارکینگ خشکشویی صندوق امانات
استخر سرباز باشگاه بدنسازی تنیس
سونا
اینترنت بیسیم رایگان در لابی
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC