02145323 02191004043

هتل گلوریا گلف ریزورت آنتالیا

هتل گلوریا گلف ریزورت آنتالیا
gloria golf resort hotel Hotel antalya
درجه هتل:
آنتالیا
 

گلوریا گلف ریزورت آنتالیا Gloria Golf Resort Antalya نام یکی از هتل هایی است که در منطقه بلک شهر آنتالیا در کشور ترکیه است و از مجموعه هتل های گلوریا می باشد. این هتل در سال 1977 میلادی کنار رود ACISU در بین درختان زیادی روی ساحل ساخته شده است و زمینی به مساحت 2.122.000 متر مربع را به خود اختصاص داده است. همچنین هتل گلوریا گلف ریزورت از ساحل شنی اختصاصی برخوردار است.

نوع سرویس دهی در هتل گلوریا گلف ریزورت آنتالیا U.All است، تعداد اتاق هایی که در این هتل وجود دارد  به 515 می رسد، که نوع اتاق ها هم شامل اتاق استاندارد و سوئیت، کینگ سوئیت، سوئیت خانوادگی و ویلا می باشد. در کنار این هتل مجموعه هتلهای گلوریا به نامهای گلوریا سرنیتی، لاتونیا گلف، ریکسوس پریمیوم بلک، رابینسون کلاب نوبیلیز قرار گرفته اند. لازم به ذکر است که همه اتاق های هتل دارای بالکن، صندوق امانات، آینه، تلفن مستقیم و Wifi و سیستم تهویه هوا می باشند. در این هتل تعداد 3 رستوران آلاکارته وجود دارد که با هزینه های اضافی همراه است و باید از قبل رزرو کرده باشید. در مرکز SPA هتل گلوریا گلف ریزورت Gloria Golf Resort Antalya افراد می توانند از خدمات مختلفی از جمله استخر روباز، استخر سرپوشیده، سونا و همچنین باشگاه بدنسازی و خدمات زیبایی بهره ببرند. گلوریا گلف ریزورت آنتالیا در فعالیت های شبانه نیز خدمات متنوعی ارائه می دهد که برای نمونه می توان دیسکو، مسابقه، بولینگ و اتاق های بازی و ... را نام برد.

هتل گلوریا گلف ریزورت آنتالیا Gloria Golf Resort Antalya نزدیک به 55 کیلومتر با مرکز شهر آنتالیا و همچنین نزدیک به 40 کیلومتر با فرودگاه این شهر فاصله دارد. 

امکانات و خدمات هتل گلوریا گلف ریزورت آنتالیا ‌
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق آسانسور پارکینگ کافی شاپ خشکشویی صندوق امانات ماساژ یخچال
استخر سرباز جکوزی باشگاه بدنسازی استخر سرپوشیده
ساحل اختصاصی پارک آبی سونا بیلیارد
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC