02145323 02191004043

هتل لیماک لارا دولوکس آنتالیا

هتل لیماک لارا دولوکس آنتالیا
limak lara deluxe hotel Hotel antalya
درجه هتل:
آنتالیا
 

اگر به دنبال هتلی لاکچری و مجلل در آنتالیا هستید، هتل ۵ ستاره لیمارک لارا دلوکس یکی از رویایی ترین اقامت ها را برای شما ممکن می سازد. این هتل با ارائه خدماتی در سطح جهانی توانسته به یکی از برترین هتل های آنتالیا مبدل گردد. از سال ۲۰۰۶ که هتل Limak Lara De Luxe Hotel Antalya به ظرفیت های اقامتی آنتالیا افزوده شد، اعتبار گروه گردشگری لیماک بالاتر رفت. این گروه با سرمایه گذاری در پروژه های ساخت هتل در مناطق مختلف با بیش از ۸ هتل و بیش از ۶ هزار ظرفیت به میزبانی از گردشگران می پردازد. هر مهمانی هنگام ورود به هتل لیماک لارا دلوکس با سبدی از میوه و نوشیدنی، خدمات اتوی رایگان و تخفیف های ویژه برای اسپا و رستوران های دایر در هتل موردِ استقبال قرار می گیرد.

هتل Limak Lara De Luxe Hotel Antalya صرفا به خاطر قرارگیری در منطقه ساحلی لارا، طبیعت زیبای مدیترانه ای و لاکچری پسند بودنش سر زبان ها نیافتاده و بیش تر محبوبیت خود را مدیون امکانات فوق العاده و به روزش است. این هتل با وجود نزدیکی به دریا و داشتن ساحل اختصاصی، چندین استخر متنوع و بسیار بزرگ دارد که برخی از آن ها به صورت فصلی دایر هستند. از این گذشته، وجود مغازه های مختلف مثل مغازه کادویی، پارکینگ رایگان، سالن آٰرایشگاه، اتاق های VIP، اتاق های خانواده و سوئیت های ماه عسل و ارائه خدماتی همچون سرویس شاتل، ترانسفر فرودگاهی، کرایه خودرو، اسپا و اینترنت رایگان اقامتی بی نظیر را برای مهمانانش فراهم کرده است.

امکانات و خدمات هتل لیماک لارا دولوکس آنتالیا ‌
رستوران فروشگاه تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای آسانسور رستوران فضای باز پارکینگ کافی شاپ خشکشویی سشوار پزشک پذیرش 24 ساعته یخچال
استخر سرباز جکوزی استخر سرپوشیده تنیس
ساحل اختصاصی پارک آبی بیلیارد
کافی نت اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC