02145323 02191004043

هتل لارا هادریانوس آنتالیا

هتل لارا هادریانوس آنتالیا
lara hadrianus hotel Hotel antalya
درجه هتل:
آنتالیا
هتل لارا‌هادریانوس در نزدیکی ساحل لارا در شهر آنتالیا واقع شده و دارای یک ساحل اختصاصی است.

همه اتاق‌های هتل بالکن اختصاصی دارند و شامل امکاناتی چون تهویه‌مطبوع، تلویزیون مسطح ماهواره‌ای، مینی‌بار و نیز حمام اختصاصی به‌همراه سشوار و لوازم‌بهداشتی هستند.

صبحانه روزانه به‌صورت بوفه در رستوران هتل با نمایی رو به استخر سرو می‌شود. این رستوران با انواع کباب، ماهی و غذاهای گریل آماده پذیرایی می‌باشد. در بار حاشیه استخر هم انواع نوشیدنی و اسنک ارائه می‌گردد. امکان سفارش غذا و نوشیدنی در ساحل با صرف هزینه اضافه مهیا است.

هتل لارا‌هادریانوس دارای یک استخر در فضای آزاد، سرسره آبی برای کودکان، یک حمام و زمین بازی است. خدمات اسپا شامل ماساژ و سونا هم در دسترس می‌باشد. همینطور برنامه‌های سرگرم‌کننده دو روز در هفته اجرا می‌شود. از دیگر امکانات ارائه شده در این هتل می‌توان به اینترنت وای‌فای، پارکینگ، تراس مخصوص آفتاب گرفتن، امکان کرایه اتومبیل و دوچرخه، خدمات خشک‌شویی و لباس‌شویی، انبار چمدان، صندوق‌امانات، میز راهنمای تور، امکان تبدیل ارز و خدمات کانسیرج اشاره کرد. پذیرش هم به‌صورت ۲۴‌ساعته آماده پاسخگویی می‌باشد. (لازم به ذکر است هریک از موارد فوق ممکن است مشمول پرداخت هزینه جداگانه باشند)
امکانات و خدمات هتل لارا هادریانوس آنتالیا ‌
تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای خدمات 24 ساعته در اتاق صندوق امانات سشوار
استخر سرباز باشگاه بدنسازی
سونا بیلیارد
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC