02145323 02191004043

درباره ما

درباره ما

دفتر خدمات مسافرت هوایی و گردشگری سپهران سیر باستان، به پشتوانه سالها تجربه و دانش مدیرعامل این مجموعه، فعالیت خود را در حوزه گردشگری آغاز و مسیر کاری خود را پرقدرت و به روز ادامه میدهد. چشم انداز و آرمانهای سپهران سیر باستان بر پایه‌های علمی و تخصصی در حوزه گردشگری استوار گردیده است. ما در سپهران سیر باستان میخواهیم متفاوت باشیم و اولویت ما، توسعه گردشگری و فراهم کردن امکانات مورد نیاز گردشگران عزیز به اقصی نقاط جهان است.

بیشترین نیاز فعالیت در صنعت گردشگری، تجربه و تخصص هر مجموعه است. مسافران در تمامی نقاط دنیا همواره سعی میکنند شرکتی را برای مسافرتهای خود انتخاب کنند که تجربه و دانش لازم را در ارائه خدمات مسافرتی دارا باشد. این موضوع برای شرکتها و مسافرهایی که به صورت متعدد سفر میکنند بیشتر احساس میشود. زیرا برای این قشر سفر تنها به قصد تفریح نیست و کوچکترین اشتباهی میتواند اعتبار آنها را خدشه دار کند و یا ضررهای هنگفتی به آنها تحمیل کند. به همین دلیل این نوع مسافران بیش از سایرین، تجربه و تخصص شرکت مسافرتی طرف قرارداد خود را اولویت قرار میدهند و خدمات مسافرتی خود را از شرکتی باتجربه تهیه میکنند تا با خیال راحت و بدون دغدغه به سفر کاری یا تفریحی خود بروند.

سپهران سیر باستان دارای مجوز بند ارائه خدمات مسافرتی از سازمان گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی کشور است. موقعیت مکانی این مجموعه در ساختمان شهاب در خیابان ولیعصر در محدوده پارک ساعی و در قلب دفاتر مسافرتی قرار دارد. ارائه خدمات مسافرتی به مشتریان گرامی در حوزه تورهای خارجی، رزرو هتلهای خارجی، رزرو بلیط پروازهای خارجی بین کشورها، اخذ انواع ویزای توریستی، بیمه نامه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی و ... از جمله سرویسهای ما در مجموعه سپهران سیر باستان است.

در آخر، نکته قابل توجهی که نیاز است بیان شود این است که در حال حاضر دفاتر بسیار بزرگی در کشور، ما را مفتخر به همکاری نموده اند. این دفاتر و شرکتها ما را امین خود دانسته و کلیه خدمات مسافرتی خود را به تیم سپهران سیر باستان میسپارند تا خدمات بی نظیری را در سفرهای خود تجربه کنند. امیدواریم همواره در مسیر پر پیچ و خم گردشگری به شما مسافران گرامی با کیفیت ترین خدمات را ارائه بدهیم.

  • خیابان ولیعصر - پایین تر از ساعی - کوچه راماتیا - پلاک ۲ - طبقه ۷ - واحد ۷۰۲ - ۷۰۳
  • 02145323
  • 02191004043
  • 09023789260

6Ldba1kbAAAAAFW1hzLdX0ZfQIJlcvA7ZhgN2PFC